Příspěvek od Paramore

18. května 2013 v 11:12 | Kristie |  O Paramore
Paramore přidali na Paramore.net zprávu pro nás, fanoušky :). Přeložila jsem ji a tak ji tady máte :)

Začátkem tohoto roku jsme vás informovali, že jsme dělali nějáké změny na našich webových stránkách a oznámili jsme vám, že jsme chtěli nabídnout jinou zkušenost pro naše fanoušky. Doufám, že se vám všem líbí nový vzhled stránky i rozvržení stránky na mobilech tak, jak to je.

Dnes bychom vám rádi řekli, že nadále nebudeme vést placený fan club, jak jsme to s oficálním Fan Clubem Paramore dělávali. Máme pocit, že to omezuje ty, kteří chtěli přístup k obsahu obsahu, komunitě, zúčastnit se Meet & Greet nebo koupit si vstupenky v předprodeji, ale nebyli členy PFC.

Chceme otevřít tyto a více možností pro naše fanoušky, takže všechno začíná dnes. Vše, co potřebujete udělat je ujistit se, že jste členem Paramore.net!

Jako oficiální člen Paramore.net budete mít mít možnost podílet se na předprodeji vstupenek, zúčastnit se Meet & Greet, koupit si limitované edice a vidět nový obsah. Takže se ujistěte, že jste se zaregistrovali bez ohledu na to, z jaké části světa jste.

Chceme, aby co nejvíce z vás vyzkoušeli tyto výhody a chceme udělit speciální poděkování všem členům PFC, kteří se zde zaregistrovali v průběhu let.

Právě jsme vám oznámili další data koncertů pro září a budeme dávat všem členům Paramore.net první šanci koupit si vstupenky, už zítra. Budeme také nabízet nové možnosti ohledně prodeje vstupenek.

Takže prosím, ujistěte se, že jste na seznamu e-mailů a sledujte více informací o našem speciálním předprodeji, děláme pro všechny naše tours. To vám dá mnohem více možností před tím, než se vše rozprodá.


Děkujeme,
Hayley, Jeremy & Taylor / Paramore
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 20. května 2013 v 17:49 | Reagovat

bylo by skvělí mít takový náký výhody =)

2 love-movies-series love-movies-series | Web | 29. května 2013 v 21:04 | Reagovat

Ahojky, máš ráda filmy a seriály. Máš příležitost ZMÁČKNI NA WEB a dozvíš se víc..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama