Hayley is sick

7. května 2013 v 15:09 | Kristie |  O Paramore
Hayley napsala na svůj tumblr zdůvodnění toho, co se jí v poslední době stalo (ohledně jejího hlasu a zrušešní koncertu). Článek jsem tedy přeložila.. doufám, že se Hay brzo uzdraví :)

OH, JE TO TAK UNAVUJÍCÍ BÝT NEMOCNÁ
Ahoj všichni,

V první řadě.. Salt Lake City, moc se vám omlouváme, že jsme museli zrušit koncert. Není mnoho věci, kerých lituju tak, jako zklamat naše fanoušky. Zrušení show je velký problém pro každého z nás a opravdu jsem se tvrdě snažila, aby to tak nebylo, jenže bych neudělala nejlépe pro své zdraví. Zrušení bylo poslední možností a znovu mě mrzí, že se tak stalo.

Možná bych měla rychle vysvětlit, co se to děje. Začalo to minulý týden, když jsme měli hrát v Conan... a když jsem se probudila, bylo mi opravdu špatně. Myslela jsem, že je to jen bolest v krku, ale nechtěla jsem riskovat a tak jsme koncert zrušili. Zůstala jsem tedy ležet a dostala nějáké jídlo a samozřejmě jsem chytila otravu z jídla. Vzhledem k tomu, proč ne? Bylo to tak trochu jako v tom filmu Exorcista, kde zvracela zelené zvratky a je to opravdu úchylný. Hoří mi krk, což znamená tu bolest znovu. Tak, aby toho nebylo málo, probudila jsem se o pár dní později s nějákým virusem.

A tady to máte. Je jisté, že to nebude jen na týden. Přeju si, aby moje nemoc neovlivnila tolik lidí a znovu, je mi to strašně líto, že jsem zklamala toho, kdo měl být večer na koncertě.

Díky všem, kdo mi poslal a get well soon zprávu nebo jakoukoliv jinou podporu v průběhu minulého týdne. Jsem tak vděčná, že hudba nás k sobě připojila.

Uvidíme se brzy.
Hayley

+ přidávám fotku z instagramu Hayley
KOPÍROVAT SE ZDROJEM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 8. května 2013 v 10:21 | Reagovat

tak to doufám, že se co nejdříve uzdraví =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama