Květen 2013

Příspěvek od Paramore

18. května 2013 v 11:12 | Kristie |  O Paramore
Paramore přidali na Paramore.net zprávu pro nás, fanoušky :). Přeložila jsem ji a tak ji tady máte :)

Začátkem tohoto roku jsme vás informovali, že jsme dělali nějáké změny na našich webových stránkách a oznámili jsme vám, že jsme chtěli nabídnout jinou zkušenost pro naše fanoušky. Doufám, že se vám všem líbí nový vzhled stránky i rozvržení stránky na mobilech tak, jak to je.

Dnes bychom vám rádi řekli, že nadále nebudeme vést placený fan club, jak jsme to s oficálním Fan Clubem Paramore dělávali. Máme pocit, že to omezuje ty, kteří chtěli přístup k obsahu obsahu, komunitě, zúčastnit se Meet & Greet nebo koupit si vstupenky v předprodeji, ale nebyli členy PFC.

Chceme otevřít tyto a více možností pro naše fanoušky, takže všechno začíná dnes. Vše, co potřebujete udělat je ujistit se, že jste členem Paramore.net!

Jako oficiální člen Paramore.net budete mít mít možnost podílet se na předprodeji vstupenek, zúčastnit se Meet & Greet, koupit si limitované edice a vidět nový obsah. Takže se ujistěte, že jste se zaregistrovali bez ohledu na to, z jaké části světa jste.

Chceme, aby co nejvíce z vás vyzkoušeli tyto výhody a chceme udělit speciální poděkování všem členům PFC, kteří se zde zaregistrovali v průběhu let.

Právě jsme vám oznámili další data koncertů pro září a budeme dávat všem členům Paramore.net první šanci koupit si vstupenky, už zítra. Budeme také nabízet nové možnosti ohledně prodeje vstupenek.

Takže prosím, ujistěte se, že jste na seznamu e-mailů a sledujte více informací o našem speciálním předprodeji, děláme pro všechny naše tours. To vám dá mnohem více možností před tím, než se vše rozprodá.


Děkujeme,
Hayley, Jeremy & Taylor / Paramore

Úryvky z twitteru/instagramu Hayley

18. května 2013 v 10:40 | Kristie |  Candids 2013
Dlouho jsem tu neměla nějáké fotky z twitteru / instagramu naší Hayley :). Vzhledem k tomu, že Hayley má na twitteru každou chvilku novou zprávu, z vkládání každého statusu bych asi zešílela. Přidávám vám proto jen fotky i když těch tam má taky požehnaně.. :). Nejvíc mě dostala fotka, na které jsou Hay 4 roky nebo její fotka s maminkou :). Víc v celém článku ;).Much Music - 13.5.2013

17. května 2013 v 17:23 | Kristie |  Events 2013
Hej, miluju tady vlasy Hayley!!! :) Tady to všem fakt sekne, ty fotky se mi líbí :)


Live in Detroit 2013

16. května 2013 v 19:53 | Kristie |  Videa
Přináším vám celý záznam z koncertu v Detroitu, v HD! :) Podle mě je to všechno úžasné, ve vystupování se vůbec nezměnili, pořád dělaj nepředstavitelnou show. Začínají Moving On a tento skvělý koncert zakončují Brick By Boring Brick :). Je fajn, že hrají i starší písničky... jinak, podle mě se dost zlepšil Haylein hlas, oproti dřívějším koncertům je to fakt dobrý! :)


PS: Podívejte se na čas 1:08:10.. sledujte, to je něco neuvěřitelně skvělýho! Miluju, jak Paramore komunikují s fanoušky, jak si je vyzvali na podium a společně si to užili..!

Další potvrzená data

16. května 2013 v 19:47 | Kristie |  O Paramore
Paramore budou mít letos dost nabité turné! Povrdili další koncertní data :)

2.9. - Dublin, Irsko
7.9. - Paříž, Francie
20.9. - Manchester, Anglie
21.9. - Cardiff, Anglie
23.9. - Birmingham, Anglie
24.9. - Nottingham, Anglie
27.9. - Londýn, AnglieDetroit, Michigan - 10.5.2013

12. května 2013 v 11:02 | Kristie |  Gigs 2013
Zatím jsem bohužel našla jen hodně nekvalitní fotky. Řekla jsem si, že se k tomu, jak se Hay oblíká a maluje nebudu vyjadřovat, ale teď prostě musím. Prvně, jsem naprosto unešená z jejího oblečení. Vypadá to sakra dobře. Jen jí to kazí ten make-up. Ze začátku si barvy Now nanášela tak, že to působilo optimisticky a vypadalo to prostě dobře, teď to vypadá právě naopak. Nevím, jak vám, ale mě se to "líčení" vůbec nelíbí.


Jeremy a jeho zlomená noha

12. května 2013 v 8:22 | Kristie |  Others
Jak už jsem vám tady psala, Jeremy si při koncertu zlomil nohu.. teď o tom napsala na twitter Hayley i sám Jeremy + přidal fotku :) Snad to bude brzo zase v pohodě :)

Hayley: Jeremy si minulou noc na naší show zlomil nohu :( Jaký přeborník. Zlomil si ji v půlce koncertu a stále se přes to dostává..

Jeremy: Tak jsem si při minulém kocertu v Chicagu zlomil nohu :( Tak se snažím léčit na show, kde jsou ve frontě tito úžasní lidé... :)))))) #lovepeoplewatchingChicago, Illinois - 9.5.2013

12. května 2013 v 8:10 | Kristie |  Gigs 2013
Říkala jsem, že přidám ty fotky, ale web Pmoreonline.com, tedy můj hlavní zdroj fotek, nejel, tak to přidávám až teď :) Je škoda, že Jeremy je jen na jedné fotce, ale zase je tam docela hodně Taylor :) Ovšem, že nejvíc Hayley :D Všechny fotky zde.


Jeremy si zlomil nohu!

11. května 2013 v 19:04 | Kristie |  O Paramore
Ve čtvrtek si při koncertu v Chicagu Jeremy zlomil nohu, ale tomu nezabránilo dále ve vystupování, takže dalších zrušených koncertů (Hayley neměla v pořádku hlasivky) se nemusíme bát. Koncertoval i včera, fotky přidám vzápětí :)

Nejoblíbenější písnička z alba Riot!?

11. května 2013 v 8:56 | Kristie |  (for) Fans
Už je to nějáká doba, co jsem sem dávala anketu Nejoblíbenější písnička z alba.. a myslím, že je na čase dát tady druhou.. :) Pojedeme popořadě, takže.. Jaká je vaše nejoblíbenější písnička z alba Riot!? Uznávám, zrovna z tohohle alba se to vybírá rozhodně těžce.. nejradši mám asi Fences, For a Pessimist, I'm Pretty Optimistic nebo třeba Born For This, ale z Riot! se mi líbí snad každá :) Jinak se omlouvám, ale zapomněla jsem tam dát bonusovou písničku Decoy, kterou úplně miluju :) Pokud je to právě ta oblíbená, napiště do komentářů :)


San Francisco, Kalifornie - 4.5.2013

11. května 2013 v 7:49 | Kristie |  Gigs 2013
Dodávám fotky ze San Francisca. Opět je jich až moc, takže všechny najdete zde.


Jeremy's interview with Channel [V]

10. května 2013 v 19:19 | Kristie |  Videa
Thajská Channel [V] vyzpovídala Jeremyho, už jsem vám zde na něho dávala ukázku. Nyní tu máme celé 8minutové video. Jeremy říká, že je na nové album mnohem pyšnější než na ta předchozí a že odchod Zaca (bývalý bubeník) bylo to nejlepší, co se jim mohlo stát, protože to tak posílilo jejich přátelství. Další stručné info najdete na českém webu Paramorefans.cz...


A teď na vás mám malou otázku.. Myslíte si, že odchod Farrových byl pro Paramore dobrý nebo špatný? Myslím to tak, že když Jeremy říká, že jim staré vztahy nefungovaly, jestli je to tak správně nebo že když tak začínali, jestli to tak mělo navždy zůstat. Budu ráda za vaše názory :)

Rozhovor s Hayley pro Topshop

10. května 2013 v 19:06 | Kristie |  O Paramore
Vlastní překlad rozhovoru s Hayley. Úvod jsem nepřekládala, myslím, že to není až tak důležité jako samotný rozhovor. Upozorňuju předem, že překlad je naprosto otřesný, ale snad se z toho dá něco vyčíst. Docela mě šokovalo, že Hayley nejradši nosí tričko a džíny. Dlouho jsem ji v tom neviděla, hlavně v této době :D :)


Jak změnil charakter kapely po vytvoření zkušeností?

Teď s námi funguje všechno jinak. Psací proces byl nejšílenější "vnitřní výlet". Taylor přistoupil na nejhlavnější osobu psaní a já jsem přemýšlela, proč to trvalo tak dlouho, než jsme začali psát songy společně. Taylor je šílený "vědec", pokud jde o skládání hudby a experimentování se zvuky. Bylo to úplně nové a to dělalo to nejzábavnější psaní a nahrávání, co jsme kdy pro Paramore dělali.

Interview with Mix 94.1

10. května 2013 v 16:50 | Kristie |  Videa
Fotky už jsem přidala - zde. Teď už tu máme i samotný záznam z rádia.


Paramore: 2013 North American Spring Tour Merch

8. května 2013 v 12:22 | Kristie |  Videa
Video, kde Paramore ukazují věci, které se budou prodávat na jejich severoamerickém turné. Všechny jsou naprosto úžasné. No nebrala bych to.. :D


Hayley is sick

7. května 2013 v 15:09 | Kristie |  O Paramore
Hayley napsala na svůj tumblr zdůvodnění toho, co se jí v poslední době stalo (ohledně jejího hlasu a zrušešní koncertu). Článek jsem tedy přeložila.. doufám, že se Hay brzo uzdraví :)

OH, JE TO TAK UNAVUJÍCÍ BÝT NEMOCNÁ
Ahoj všichni,

V první řadě.. Salt Lake City, moc se vám omlouváme, že jsme museli zrušit koncert. Není mnoho věci, kerých lituju tak, jako zklamat naše fanoušky. Zrušení show je velký problém pro každého z nás a opravdu jsem se tvrdě snažila, aby to tak nebylo, jenže bych neudělala nejlépe pro své zdraví. Zrušení bylo poslední možností a znovu mě mrzí, že se tak stalo.

Možná bych měla rychle vysvětlit, co se to děje. Začalo to minulý týden, když jsme měli hrát v Conan... a když jsem se probudila, bylo mi opravdu špatně. Myslela jsem, že je to jen bolest v krku, ale nechtěla jsem riskovat a tak jsme koncert zrušili. Zůstala jsem tedy ležet a dostala nějáké jídlo a samozřejmě jsem chytila otravu z jídla. Vzhledem k tomu, proč ne? Bylo to tak trochu jako v tom filmu Exorcista, kde zvracela zelené zvratky a je to opravdu úchylný. Hoří mi krk, což znamená tu bolest znovu. Tak, aby toho nebylo málo, probudila jsem se o pár dní později s nějákým virusem.

A tady to máte. Je jisté, že to nebude jen na týden. Přeju si, aby moje nemoc neovlivnila tolik lidí a znovu, je mi to strašně líto, že jsem zklamala toho, kdo měl být večer na koncertě.

Díky všem, kdo mi poslal a get well soon zprávu nebo jakoukoliv jinou podporu v průběhu minulého týdne. Jsem tak vděčná, že hudba nás k sobě připojila.

Uvidíme se brzy.
Hayley

+ přidávám fotku z instagramu Hayley
KOPÍROVAT SE ZDROJEM!

Saturday Night Online interview

6. května 2013 v 7:48 | Kristie |  Videa
Další interview s Paramore. Video nejdete dát na blog, tak se na něj můžete podívat kliknutím na obrázek :)


Las Vegas, Nevada - 3.5.2013

5. května 2013 v 14:06 | Kristie |  Gigs 2013
Mám pro vás naprosto úžasné fotky z Las Vegas, kde měli Paramore v pátek koncert v rámci svého tour. Protože je těch fotek docela dost, vybrala jsem ty nejlepší. Pokud by jste chtěli omrknout všechny, zajděte sem :)