F U C K you!

6. března 2013 v 19:01 | Kristie |  Blog
Chci jít ven, dát si do uší sluchátka, pustit si Green Day a srát na všechno. Nezajímat se o čas návratu, nezastavovat se, prostě jít tam, kam chci bez ohledu na to, co bude. Mám tady z toho frustrovanej mozek, sere mě tady snad všechno.

Chci něco zažít, spát pod mostem u posprejované zdi mezi feťákama, vožrat se a spát po širákem, něco šlohnout, utýct z baráku, já nevím. Cokoliv. Né žít sterotypem, v okruhu depresí a lidí, co jsou zasraný svině!


Můj life song. Bez něho bych byla mrtvá. Green Day jsou lék na všechno.

Žiju mezi sračkama, co věří na lásku a pravdu. Ne, tyhle věci nejsou. Žiju mezi pedofilníma zmetkama, co se snaží o bůh ví co. Jo, tyhle hovada mě učí. Hledám cestu, ale né svou. Melu nějáký sračky svejm kámoškám, že bulet kvůli klukovi, kterej jí ani nepatří, je naprostá zbytečnost a říkám něco, o čem vím úplný hovno. Neumím si vyřešit svý problémy a říkám něco ostatním?

Dejte mi pokoj s blogem, dejte mi pokoj se školou. Já chci žít a neřešit nic. Jsem puberťák, mám na to právo říct, že nesnáším tenhle svět a lidi v něm. Mám právo říct, že chci něco lepšího než kurvy v politice. Neznáte mě, ale přesto si do mě ostatní valí nějáký hovna. Lidi v mým okolí mě mají za někoho, kdo nejsem. Chci pryč, hned!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama