Říjen 2010

Hayley Williams - twitter č.124

4. října 2010 v 16:00 | Zaki
paramore-team.blog.cz
We get to Wellington,NZ on Thursday. The 7th. Sweet as. Hope you're ready!!
paramore-team.blog.cz
CZ: Ve čtvrtek se dostaneme do Wellingotnu,NZ. Sedmého. Super jako. Doufám, že jste připraveni!!

SK: Vo Štvrtok idem do Wellingtonu,NZ.Siedmeho. Je to sladké.Dúfam,že ste pripravený!!

Zaki: NZ = Nový Zéland

27.9. 2010 - 3.10. 2010

4. října 2010 v 15:26 | Kate, Esko & Zaki |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (27.9. 2010 - 3.10. 2010) je:
Pondeli: 36
Utery: 31
Streda: 25
Ctvrtek: 28
Patek: 24
Sobota: 48
Nedele: 30

Celkem: 222

Hezké číslo :). Děkujeme.

My Heart Live (Anaheim)

4. října 2010 v 13:32 | Kate |  Videa
Song My Heart je z prvního CD Paramore - All We Know Is Falling. Osobně tento song opravdu zbožňuji. Příjde mi procítěný a miluji na něm i Joshův "metalový" hlas. :)
A nyní vám přináším živou verzi na tento song z House od Blues, Anaheim (město v Kalifornii) z roku 2007 myslím. Všimněte si, jak má Hayley krásný, zdravý a silný hlas. Myslím, že je to rozdíl proti dnešním živákům.
Jinak to tam Hayley moc sluší a myslím, že je to povedená verze. :)


Photo of the week 1.2

4. října 2010 v 5:04 | Kate |  (for) Fans
Hello! I'm here! Again! xD
Takže a máme tu další hlasování. A zase pokračuji ve členech skupiny a nyní po Jeremym přichází Josh Farro. Jak možná víte, minule jsem psala, že jsem po přeinstalování noťasu ztratila všechny dobré fotky Joshe. Tak nyní jsem některé našla a tentokrát všechny nejsou s kytarou jako předchozí. :)

Hlasování se bude uzavírat někdy v neděli a v pondělí ráno se tu ukáže zase další POTW a výherní fotka z tohohle POTW bude na týden v menu. :)

Photo of the week = Fotka týdne

A teď už přejdeme k fotkám! :)

Svetřík - Leopard Print Cardigan

3. října 2010 v 23:25 | Kate |  O Paramore
A zase něco přináším z Hayley šatníku. Tentokrát je to leopardí svetřík. Bohužel nevím odkud je ta fotka s Hayley, ale myslím, že jí to docela sluší. Ale musím uznat, že má i lepší kousky. Jak si můžete všimnout, když kliknete na odkaz pod obrázkem, je možnost si ho sehnat i v jiných barvách. :)
P.S. Kdo by měl zájem, dávám pod obrázek šanci k objednání. Předem říkám, že ty odkazy beru ze zahraniční stránky!

Paramore - My Hero

3. října 2010 v 16:15 | Kate |  O tvorbě
Nedávno jsem díky kamarádce přišla na song My Hero, který Paramore nazpívali pro soundtrack k filmu Superman. Zjistila jsem ale, že to není jejich song, ale přezpívaný od skupiny Foo Fighters. Osobně mě tento song extra nezaujal. Ale třeba se bude líbit vám. :)
Originál máte - ZDE.

Kerrang! - September 19, 2009

3. října 2010 v 14:57 | Kate |  Magazines
Vím, že jsem slíbila, že dodám skeny co nejdřív, ale úplně mi to vypadlo. Na zahraničních strankách se už objevují nový a nový, a tak se budu snažit, co nejdříve doplnit ty starý. Právě vám přináším skeny z časopisu Kerrang! ze září roku 2009, kde se objevil podle mě jeden z nejzajímavějších shootů od Paramore. Jak vidíte na skenech, fotky členů jsou upraveny, aby skrz jejich ruku bylo vidět i druhé oko. Podle mě je to zajímavý nápad a líbí se mi. :)

Počet skenů: 7

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1. výročí Brand New Eyes

3. října 2010 v 12:35 | Kate & Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
paramore-team.blog.cz
  Posted by: Hayley
  1. října, 2010
  Překlad by: Zaki
  Úprava by: Kate

Originální článek od Hayley - ZDE.

Před rokem, včera, jsme vypustili naší 3. celou nahrávku s názvem "Brand New Eyes". Byl to pro nás velmi důležitý den, protože toto byla nahrávka, která se chystala ukázat lidem, že po všech těch kecech kterými jsme prošli, jsme se nechystali jít někam jinam.

Turné, které jsme měli naplánované začínalo 29. září  a mělo trvat kolem měsíce.
Bylo to pro nakopnutí tohoto alba a dostání se zpátky před naše vlastní fanoušky ve státech po dlouhém roce cestování v zámoří a velkém letním úvodu pro No Doubt. Takže jsme se dostali do Pomony ráno 29. a byli jsme připraveni dokázat lidem, že jsme zpátky a nebylo nic, co by s tím mohl kdokoliv udělat. Jediný problém byl, že jsem neměla hlas. Jako úplně.

Byla jsem přesvědčená, že to bylo jen psychicky - jenom v mé hlavě - a té noci jsme stejně šli na pódium. Ale způsob, jakým to skončilo, ve mně zanechal ještě větší psychický boj a vážné problémy s krkem. Odešla jsem z pódia se 3 zbývajícími písničkami a bez vysvětlení davu, co se děje. Můj hlas úplně zmizel a sotva jsem dokázala mluvit. Takže poté, co kluci přišli do zákulisí, aby mě našli a zjistili co se děje, byla jsem zděšená při pomyšlení jít zpět abych viděla, co si o tom Pomona myslí. Josh všechny ujistil, že to bylo správné rozhodnutí. Té noci měl 22. narozeniny. Jako kdyby ta noc pro nás všechny nebyla už tak dost velká.

 Takže kluci šli zpět na pódium beze mne. Josh řekl davu, že jsem nemohla zpívat a že by mi měli zazpívat dost nahlas, abych to mohla slyšet tam, kde jsem seděla. A jak se vrhli do "Misery Business" a dav začal zpívat mé části stylem karaoke. Jsem seděla v rohu na zemi v zákulisí poslouchající a brečící jako malé hloupé dítě.

Není moc momentů v mém životě, týkající se hudby, že mohu sedět a nechat ostatní lidi dělat za mě všechnu práci. Cítím se vinná když nepracuji tak tvrdě ne tvrději než ostatní lidé. Vzalo to vše mne, abych neutekla a snažila se něco udělat, co jsem si myslela, že by to napravilo. Ale nejvíce ponížená co jsem kdy byla a nejvíce vděčná co jsem se kdy cítila bylo, když jsem si uvědomila, že jsem nemohla udělat nic. Kromě nechání naše fanoušky - lidi, kteří v nás nejvíce věřili. A lidi, ve které jsme věřili my - zpívat. Jak sladký to zvuk. 

Díky všem našim fanouškům. Byl to rok a jeden den. Toto byla pro nás všechny noc, která nám změnila život a my jí nikdy nezapomeneme. Neustále si budeme vytvářet vzpomínky.

Hayley


Hayley Williams - twitter č.123

3. října 2010 v 10:22 | Kate
paramore-team.blog.cz
Last full day in LA. Ain't feelin that.
paramore-team.blog.cz
CZ: Poslední celý den v LA. Není pocit jako tento.

SK: Posledný deň v LA.Není sa cítiť ako tak.


Kate: Omlouvám se, přesně si nejsem překladem jistá.

Paramore Interview

2. října 2010 v 20:25 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme další interview s Paramore, ve kterém se dozvídáme, proč bývá animovaná postavička Spongebob, přirovnávána k Hayley. Jak si můžete ve videu všimnout, je to díky dvěma předním zubům. Dále se dozvídáme, jaké to bylo, když vyšlo jejich album Riot v roce 2007. Na to nám Paramore odpovídají, že když jeli v autobuse, tak se lidé snažili do něj dostat a něco vidět, což Paramore přirovnávají k útoku zombii. A nějaký Ronnie, což je zvukař dokonce musel jednoho člověka ze dveří autobusu vykopnout. Dále se dozvídáme, že ve Vencoveru, když Guns ´n Roses ohlásili, že zde budou hrát a nakonec nedorazili, tak ve městě vypukly nepokoje na což reportér dodává, že by Paramore měli raději vystoupit, aby se to neopakovalo a Josh odpovídá, že by to měli zkusit, schválně co by se stalo. A nakonec se dozvídáme, že jsou rádi, že se podobají No Doubt, které považují za opravdové hudebníky.

The top 50 hottest lads of 2010

2. října 2010 v 19:56 | Kate |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Zdravím! Před pár dny jsem našla tuhle zajímavost a to, že se Josh Farro umístil v seznamu nejvíc sexy hoši 2010. Bohužel jsem vám to zapomněla předtím sem dát a navíc nebylo moc času, a tak to dávám teď. A přesněji se umístil na 2. místě hned za Mattem Lanterem, kterého můžete znát např. z filmu Disaster Movie nebo z amerického seriálu 90210, kde ztvárnil roli Liama. Osobně mě to takhle vyhovuje. Matta mám ráda a sedí mi na první místo. :)
A navíc se mi vůbec nelíbí kluci na 3. a 4. místě. Mrkněte sami - ZDE.
paramore-team.blog.cz

TRL (26.11.2007)

2. října 2010 v 19:06 | Esko |  Events 2007
Čaute... po dlhej dobe vám prinášam nejaké fotky. Tentokrát sú to fotky z roku 2007. Paramore účinkovali v TRL kde samozrejme predstavovali svoj nový singel a samozrejme spravili menší rozhovor.

počet fotiek: 20

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor York - twitter č.11

2. října 2010 v 15:43 | Zaki

Doctor said I have a bad case of bronchitis. Sweeeeet. Hasn't gotten better yet. Get ready Australia, here comes bronchitis boy!
CZ: Doktor říkal že mám špatný případ bronchitidy. Supeeeeer. Ještě se to nezlepšilo. Připrav se Austrálie, přichází bronchitidový kluk!

SK: Doktor povedal že mam zlý prípad bronchitídy.Supeeeer.Ešte sa to nezlepšilo. Priprav sa Austrália, príde bronchitídový chlapec!

Hayley Williams - twitter č.122

2. října 2010 v 15:39 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Oh all this time I was thinking today was Saturday.
paramore-team.blog.cz
CZ: Oh celou dobu jsem si myslela, že dnes byla Sobota.

SK: Oh celý čas som si myslela,že dnes je Sobota.

Zaki: Jen dodatek. V Americe je jinej čas :)

New video k Playing God?

2. října 2010 v 9:59 | Esko |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Vyzerá to tak že Paramore chystajú ďalšie video. A to k piesni Playing God. Live verziu si môžte posrieť tu . Uvidíme časom. Ale podľa toho že Hayley na twittery odpovedala jednemu fanúšikovy že chystajú nové video.Takže sa mame na čo tešiť.

Šaty - MTV Unplugged Dress

1. října 2010 v 22:30 | Kate |  O Paramore
Ano a další kousek z Hayley šatníku je tady! Nyní to jsou šaty, které měla měla na nějakém menším koncertě pro MTV. Teda myslím. Pokud někoho zajímá video (přesněji živá verze songu Ignorance), tak tady.
Podle mě jsou to hezké šaty a Hayley sluší. Zase dávám odkaz pro objednání, kdyby měl někdo zájem. I když pochybuji...

Vesta - Olive Green Vest

1. října 2010 v 10:11 | Kate |  O Paramore
Určitě si někdo z vás pamatuje video z bowlingu, kde Hayley hrála proti nějakému malému klukovi, který vyhrál. Pokud ne, ke shlédnutí máte video tady. No a Hayley tam měla krásnou olivově zelenou vestu. Nevím, zda je to jisté, ale mám tušení, že tadyta vesta v černém provedení se ocitla v klipu Ignorance. A jak si můžete všimnout, když dáte objednat, mají ji i v černém. Osobně se mi ta černá líbí více, ale brala bych i tuhle. :) A co vy?

Hayley new ikonka na twitteru!

1. října 2010 v 8:10 | Kate & Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Dnes vám přinášíme správu o Hayley nové ikonce na twitteru. Již jsme to napsali v předchozím twitteru, ale zde vám přinášíme větší velikost té ikonky.

Zaki: Podle mého je to dost akční fotka :).
paramore-team.blog.cz

Hayley Williams - twitter č.121

1. října 2010 v 7:54 | Zaki
paramore-team.blog.cz
1. Pet Sematary !! (my fav horror film ever)
paramore-team.blog.cz
CZ: 1. Hřbitov domácích mazlíčků !! (můj nejoblíbenější hororový film)

SK: 1.Zvierací cintorín (môj najobľúbenejší hororový film)

Zaki: Všimněte si, že Hayley má new ikonku :)