Říjen 2010

Hayley Williams - twitter č.133

21. října 2010 v 16:25 | Zaki
paramore-team.blog.cz
"You say that love goes anywhere. In your darkest time it's just enough to know it's there." - Jimmy Eat World
paramore-team.blog.cz
CZ: "Říkáš, že láska je všude. V nejhorších časech stačí jenom vědět, že tam je." - Jimmy Eat World

SK: "Hovoríš že láska je všade. V najhorších časoch stačí vedieť,že tu je." - Jimmy Eat World

O čem je "That´s What You Get"

21. října 2010 v 16:05 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme video, ve kterém nám Hayley povídá, o čem je song That´s What You Get. Bohužel je to poněkud krátké video a v horší kvalitě, takže můj překlad je nic moc (Zaki).
Hayley říká, že je to hlavně o přátelích, o dávání jim hodně šancí, protože je máte rádi a věříte v ně. A o rozhodnutích, které děláte hlavně na základě svých pocitů.

Hayley Williams Interview - The Sauce

20. října 2010 v 20:00 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme o něco starší interview s Hayley s názvem The Sauce.
Hned na začátku máme kratší rozhovor, kde se reportér ptá Hayley, jestli by mohl zazpívat svojí vlastní verzi That´s What You Get… no… a sami vidíte jak to dopadlo :D. Hayley pak dodává, že to bylo skvělé a že se jde zeptat na názor kluků. Chudák… se raduje, že pojede na turné :D. Dále nám video pokračuje intrem a hned poté máme pravý rozhovor, kde se Hayley ptají, jestli může uvěřit tomu, že kapela teď nedávno vystartovala a že v ní už hraje 4 roky. Hayley odpovídá, že je těžké tomu uvěřit a že to bylo šílené. Dále se ptají, jestli na turné byl někdo, koho chtěli všichni vidět na což Hayley odpovídá, že všichni chtěli vidět Snoop Doga, ale nevyšlo to. D8le se dozvídáme, že byli na turné s Jimmy Eat World a že byli vyzváni na Ping-pong a tak se moderátor ptá, jak to dopadlo. Hayley přiznává, že strašně… že ping-pong neumí. Dále se baví o Jimmy Eat World. Nakonec přichází takzvaná "První otázka nakonec", ve které se ptá, který text sepsala jako první. Hayley odpovídá, že to byl song Conspiracy. Dokončili jí v roce 2003, ale do roku 2005 se nedostala ven. Dále se ještě ptá, na jaký nástroj umí. Hayley odpovídá, že na bubny… že její děda byl bubeník a když byla malá… asi tak kolem 8 - 9 let tak dostala dětské bubny a na ty hrávala. A nakonec důležitá otázka a to: "Kdy sis poprvé obarvila vlasy?" Hayley na ní odpovídá, že ve 14 letech, když její mámy kamarád jí barvil vlasy, tak se taky nechala.

Zaki: Omlouvám se, je to nic moc překlad.

Interview with Hayley Williams and Jeremy Davis @C4TV

20. října 2010 v 18:11 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme interview s Hayley a Jeremym. Hned na začátku jim moderátorka děkuje, že mohli přijít a ptá se, jaké to bylo udělat Valentýnské video. Jeremy odpovídá, že to bylo úžasné, že neměli moc času na trénování takže byli nervózní, ale přesto to bylo úžasné. Dále říká, že už zde byli jednou a teď se podruhé vrátili do Anglie a tak se ptá, co je přimělo se vrátit. Na to odpovídá Hayley, že davy jsou šílené, celkově je ta země krásná a prostě všechno se jí tam líbí. Dále dodává, že když tam byli naposled, tak skákali z útesů do vody a plavali, což byla zábava, dělat bomby a jíst zmrzlinu. Dále se ptá, co se od té doby změnilo. Jeremy odpovídá, že jsou všichni v klídku, uvolnění a prostě v pohodě. Dále říká, že si všimla, že poslední dobou dělají hodně videoklipy a Hayley dodává, to nejsou žádné zázraky a že MTV není stejné jako například mezi Amerikou a Novým Zélandem. A že hned po 5ti minutách, co přijeli do města tak šli do kavárny a hned se v televizi objevil klip The Only Exception. Dále říká, že bude prodávat hromadu svých triček na internetu a utržené peníze dá na nadaci Love46. Ještě dodává, že ty trička jsou pro ní cenná a že bude těžké se s nimi rozloučit (myšleno s humorem :)).

The Muffin Question - Taylor

20. října 2010 v 16:13 | Kate & Zaki |  Videa
Zdravím. Dnes vám přinášíme další The Muffin Question. První toto video jsme vám přinesli s Hayley, a nyní tu máme Taylora! Otázka zní, co by dělali, kdyby našli ve schránce Muffin. Hayley odpovídá, že by ho nejdříve vyzkoušela, jestli není otrávený nebo tak. Ale Taylor říká, že by ho ihned snědl, protože Muffiny jsou jeho oblíbené jídlo. :)

Hayley Williams - twitter č.132

20. října 2010 v 7:34 | Kate
paramore-team.blog.cz
Thank you Malaysia for a killer show!! Was very nice to meet you :)
paramore-team.blog.cz
CZ: Děkuji Malajsie za zabijáckou show!! Bylo skvělé vás poznat :)

SK: Ďakujeme Malaysia za zabíjaku šou!! Bolo skelé vás spoznať :)

Jeremy Davis - twitter č.5

19. října 2010 v 18:06 | Zaki
paramore-team.blog.cz
one day paramore will play indonesia..for sure.... there are so many of you that we have to meet...duhhh...haha and alot of other places too
paramore-team.blog.cz
CZ: jednoho dne budou paramore hrát v indonesii..určitě.... je vás ještě tolik, které musíme poznat...duhhh...haha a taky hodně dalších míst

SK: Jedného dňa paramore bude hrať v Indonézii...určite....je vás toľko že músime sa stretnúť...duhhh...haha a tiež veľa iných miest.

Avatary 1.4 (Hayley Williams 7)

19. října 2010 v 16:43 | Kate |  Grafika
Všimli jste si něčeho? Hayley se všude usmívá! Zajímalo by mě, jestli někdy zažívá deprese...
No ale to jsem trochu jinde. Dnes vám přináším várku dalších různých avatarů s Hayley Williams. Osobně se mi nejvíc líbí ten poslední a 7. :) A vám?

Počet avatarů: 10

11.10. 2010 - 17.10. 2010

19. října 2010 v 15:44 | Kate, Esko & Zaki |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (11.10. 2010 - 17.10. 2010) je:
Pondeli: 42
Utery: 45
Streda: 35
Ctvrtek: 37
Patek: 26
Sobota: 31
Nedele: 39

Celkem: 255

Krásné číslo. Děkujeme :)

When it Rains live - Sydney Entertainment Centre

19. října 2010 v 11:15 | Kate |  Videa
Aloha! Dodávám další živou verzi songu When It Rains (song je z 2. alba Paramore s názvem RIOT). Myslím, že je to dobrá verze a je i dobrá kvalita videa. Jen bohužel je to točeno ze strany. Z nějakého hlediště bych řekla.
Tahle verze byla natočena v Sydney 15.10.2010.
Enjoy this video. :)

Brick by Boring Brick live (Sydney Entertainment Centre)

18. října 2010 v 22:58 | Kate |  Videa
Dnes vám přináším živou verzi na song Brick By Boring Brick. Jak si můžete na začátku povšimnout i Jeremy se snaží o nějakou tu show v 0:30, když si hodí kytaru za záda a pak stejnou cestou si ji přehodí dopředu. Jako pokus to ujde.
Hayley jako obvykle se snaží zapojit i fandy, a tak jim občas zvedne mikrofon a nahne ho k nim. :) Pobavilo mě ale jak v 1:58 s tím mikrofonem tančí. :D
Takhle verze je ze Sydney, Austrálie z 15.10.2010. Jinak podle mě velmi dobrá verze. :)

HCT - Paramore at the Arcade

18. října 2010 v 16:09 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme video, ve kterém jsou Paramore nejspíš v nějaké herně. Vidíme jak Hayley hraje nějakou obdobu pinballu. Poté máme Joshe u "automatu" na plyšáky, kde říká, že už to skoro měl. Dále máme souboj Hayley vs. Taylor v závodech, kde vyhraje Taylor, který říká, že ještě vůbec nikdy nevyhrál. Další co můžeme vidět, je nejspíš automat, kde si můžete upravovat své fotky. Dále autodrom, "rychlo basket", ve kterém vyhrává Zac a nakonec menší autogramiádu. :)


Photo of the week 1.4

18. října 2010 v 5:21 | Kate |  (for) Fans
Další týden uběhl a já vám přináším další fotky pro hlasování. Jak můžete už čekat, bude to Zac Farro. Bratr Joshe Farra a bubeník kapely.

Hlasování se bude uzavírat někdy v neděli a v pondělí ráno se tu ukáže zase další POTW a výherní fotka z tohohle POTW bude na týden v menu. :)

Photo of the week = Fotka týdne

A teď rychle na fotky! :)

Beware of God

17. října 2010 v 13:28 | Kate |  O Paramore
No… Beware Of You.
Ne...pozor na sebe.

Cedule: Pozor na boha

Z Hayley blogu - yelyahwilliams.tumblr.com

Black Swan

17. října 2010 v 8:33 | Kate |  O Paramore
I can't wait for this movie!!! It's going to be epic!
Nemohu se dočkat tohohle filmu!!! Bude to super!

Z Hayley blogu - yelyahwilliams.tumblr.com

Taylor se Zacem si smazali Twittery!

17. října 2010 v 8:33 | Kate & Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Zdravím! Takže před malou chvílí si Kate všimla, že se na Jeremyho twitteru objevila zpráva o tom, že Taylor a Zac smazali své účty na twitteru. Sám se to dozvěděl od Hayley. Takže od nich vám už bohužel twittery překládat nebudeme. Hayley a Jeremy snad twitter mazat nebudou, a tak vám budeme překládat aspoň je. :)

Paramore v Disneylandu!

16. října 2010 v 22:50 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám ještě přinášíme krátké video, které natočili Paramore v Disneylandu. Hned na začátku si můžete povšimnout, jak se kameraman ptá Hayley kde jsou a Hayley odpovídá hrozně veselým hlasem, že jsou v Disneylandu :)
Dále je kratší střih, jak jsou nejspíš na horské dráze a nakonec menší rozhovor Hayley s kameramanem, kteří hlavně řeší její nové tričko a Hayley se ptá co je na něm hrozného. :D

Hayley Williams - twitter č.131

16. října 2010 v 19:44 | Kate & Zaki
paramore-team.blog.cz
Hotel rooms are temporary homes. Which is why I throw my clothes all over them and play my music loud.
paramore-team.blog.cz
CZ: Hotelové pokoje jsou dočasné domovy. Což je důvod, proč hážu moje oblečení po celém pokoji a pouštím svou hudbu nahlas.

SK: Hotelové izby sú dočasným domovom. Čo je že prečo hádžem svoje oblečenie v izbe a hrá mi hlasná hudba. 

Burger Time

16. října 2010 v 19:32 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme takové menší zábavné video, aneb jak Paramore jedí hamburgery!
Některé scény působí vtipně až nechutně :D vidíme zde všechny členy a aspoň také vidíme, že jídlo může být i zábavné.