Říjen 2010

Hayley a B.o.B

25. října 2010 v 14:15 | Kate |  Candids
Zdravím! Zaki vám sem už dával video, kde bylo vidět, že konečně Hayley s B.o.Bem vystupovala na jejich společný song Airplanes. Video ke shlédnutí - ZDE
Bylo to v domovském městě Paramore - Nashvillu.
A nyní vám přináším jejich společnou fotku z té noci. Musím říct, že Hayley má boží kalhoty. :D Moc jim to slušelo. :)

18.10. 2010 - 24.10. 2010

25. října 2010 v 13:33 | Kate, Esko & Zaki |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 34
Utery: 31
Streda: 29
Ctvrtek: 38
Patek: 38
Sobota: 31
Nedele: 35

Celkem: 236

Krásné a neustále to stoupá. Děkujeme :).

Photo of the week 1.5

25. října 2010 v 5:40 | Kate |  (for) Fans
Ty týdny vždy tak rychle uběhnou. To je šílené. No nevadí...takže jsou tu další fotky. Tentokrát máme zase celou skupinu, ale pro změnu jsem vybrala starší fotky, takže můžete na nich vidět Huntera Lamba nebo Jasona Bynuma. Oba dva byli hráli chvíli v kapele a jsou si i docela podobní, a tak je s jistotou nerozeznám.

Hlasování se bude uzavírat někdy v neděli a v pondělí ráno se tu ukáže zase další POTW a výherní fotka z tohohle POTW bude na týden v menu. :)

Photo of the week = Fotka týdne

A teď rychle na fotky! :)I miss Misery Business

24. října 2010 v 20:42 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme takové zvláštní video, které objevila Kate. Toto video je vlastně spojení Paramore (Misery Business) a Avril Lavigne (When You Are Gone). Je to rozhodně zajímavé spojení a zní velice dobře. No... a jaký je váš názor? :)


Hayley Williams - twitter č.137

24. října 2010 v 14:09 | Kate & Zaki
paramore-team.blog.cz
Ok gonna try to go back to bed. It's fun replying you guys at 6 in the morning. Goodnight... again...
paramore-team.blog.cz
CZ: Ok pokusím se jit zpět do postele. Je to zábava vám odepisovat v 6 hodin ráno. Dobrou noc... zase...

SK: Ok pokúsim sa ísť späť do postele.Je to zábavné vám odpisovať o 6 ráno. Dobrú noc... znova....

Hayley Williams - twitter č.136

24. října 2010 v 9:07 | Kate
SLEEP is my favorite thing in the world right now.
paramore-team.blog.cz
CZ: SPÁNEK je moje oblíbená činnost na světě právě teď.

SK: SPÁNOK je moja obľúbená vec na svete práve teraz.

Hayley Williams - twitter č.135

23. října 2010 v 21:12 | Kate & Zaki
paramore-team.blog.cz
9 hours of sleep?! making serious progress! good morning errbody.
paramore-team.blog.cz
CZ: 9 hodin spánku?! dělám opravdový pokrok! dobré ráno všichni.

SK: 9 hodín spánku?! robím naozaj pokrok! dobré ráno všetci.

Hayley & B.O.B - Airplanes in Nashville

23. října 2010 v 17:55 | Kate & Zaki |  O Paramore

This happened tonight!!! YES YES YES YES YES!
Toto se dnes večer stalo!!! ANO ANO ANO ANO ANO!

Z Hayley blogu - yelyahwilliams.tumblr.com

HCT- Pressure live (Raleigh, 23.7.2010)

23. října 2010 v 11:32 | Kate |  Videa
Právě jsem si pustila songy Paramore z koncertu v Raleighu (na stažení - ZDE), kde vystupovali 23.7.2010. A všimla jsem si, že Hayley při písni Pressure vzala na pódium fanouška. Jak víte většinou Hayley vybírá fanoušky na song Misery Business, ale já právě našla i kde fanoušek (přesněji fanynka) zpívá song Pressure.
Jak si můžete všimnout, Hayley něco vykládá fanynce Alici, o tom, že když nebude vědět, že jí pomůže a Alice už jí chce do toho začít zpívat. Hayley na to reaguje, že je Alice připravená a že určitě zná tenhle song. :) Ach...přála bych si tam být!

Hayley styl z videoklipů!

23. října 2010 v 11:09 | Kate |  O Paramore
Tak tohle mě docela pobavilo. Někdo si vyhrál s nějakým grafickým programem pravděpodobně a udělal Hayley styl z oficiálních videoklipů. Bohužel tu ale chybí The Only Exception a Careful.
Každopádně vypadá to super. Nejvíc se mi asi líbí Ignorance a Emergency. A vám? :)


Paramore Gives Back [Honda Civic Tour]

23. října 2010 v 9:23 | Kate & Zaki |  Videa
Zdravím. Dnes vám přinášíme video, ve kterém máme Paramore, jak se vracejí domů a pomáhají rodinám a příbuzným s opravami po povodních. Video se odehrává chvilku po Honda Civic Tour. Hned na začátku vidíme přípravy a hned se vrhají do práce. Ale nebyli by to Paramore, kdyby se u toho nebavili že ne? Takže hned na začátku udělá Jeremy Hayley smajlíka na ruku, Hayley zase pomaluje Joshovi nohy a přitom mu ještě říká, aby si nezasáhl prsty, že ho potřebují :D. Dokonce i Hayley přiznává, že to je zábava a také, že moc charity při turné nedělají, ale tohle je baví. A vzpomíná si, že naposled dělali něco podobného v roce 2005 nebo 2006. Nakonec nám Hayley říká, že je ráda, že může pomáhat, protože má ráda čistotu a chce být plně součástí města a pomoct.

Edit: Dodáváme další video z této akce.

Edit:

Hayley Williams - twitter č.134

22. října 2010 v 18:21 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Caught up on the last episode of Dexter. And all I could think about was Save The Last Dance... and 10 Things I Hate About You.
paramore-team.blog.cz
CZ: Zastihla jsem poslední epizodu Dexter. A jediné, na co jsem mohla myslet, bylo Save The Last Dance... a 10 Thing I Hate About You.

SK: Stihla som poslednú epizódu Dextera. A jedine na čo som mohla myslieť bolo  Save The Last Dance... a 10 Things I Hate About You. 

Zaki: Save The Last Day a 10 Thing I Hate About You jsou filmy.

Vivienne Westwood

22. října 2010 v 17:57 | Kate |  O Paramore
I WANT TO BE HER!!
CHCI BÝT ONA!

Z Hayley blogu - yelyahwilliams.tumblr.com

Jeremy si změnil ikonku na twitteru!

22. října 2010 v 17:42 | Kate & Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Právě před pár minutama Kate objevila, že si Jeremy změnil ikonku na twitteru a už máme i otku v plné velikosti! Osobně se mi jeho účes moc nelíbí, ale jinak vypadá dobře (Zaki).


paramore-team.blog.cz
paramore-team.blog.cz

Hayley - fan art č.9

22. října 2010 v 12:50 | Kate |  (for) Fans
A jsem tu znovu s novým fan artem Hayley. Tenhle je takový až se dá říct jednoduchý, jak je jen uhlem (myslím), ale i přesto má své kouzlo a je dokonalý. Tipovala bych, že byl kreslen podle fotky nebo rovnou podle oficiálního videa na song Decode. Nevím to jistě, ale podle té čepice a výrazu bych tak řekla. :)
Já bych tohle nedokázala, takže klobouk dolů! :)

Sydney Entertainment Centre, Australia (15.10.2010)

22. října 2010 v 8:22 | Esko |  Gigs 2010
Hellou. Takze máme tu ďalšie fotky z turné v Austrálii.Tentokrát z 15.10 v Sydney. Môžte si všimnúť rôzne kreácie Hayley. Taktiež môžte vidieť i ostatných členov kapely.

počet fotiek: 95

Photos 1.2 (from Hayley)

22. října 2010 v 5:45 | Kate |  Candids
Hello! Už jsem sem dlouho nedala žádné fotky od Paramore, a tak to nyní napravuji. Hayley poslední dobou docela hodně uploadovala, a tak přináším pár vybraných fotek. Zbytek dám do nějaké příští várky...
Osobně se mi hrozně líbí Hayley na 2. a 3. fotce. :) Hrozně bych chtěla tu mikinu, co má na té 3. fotce...
A musím říct, že mě zaujaly ty fotky, kde má Hayley kolem sebe hada. Je dost statečná...nevím, zda bych tohle dokázala. :)

P.S. Ty názvy nad fotkama jsou takové jako z paramore.net - z důvodu že by nějaké nedávaly smysl, tak nejsou přeložené...

Paramore interview s Joshem a Zacem.

21. října 2010 v 23:30 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám také přinášíme další interview s Paramore, přesněji s Joshem a Zacem.
Na začátku videa máme menší úvod od fanoušků Paramore, kteří děkují Paramore za všechno… dokonce i za lístky. Dále už máme přímo rozhovor, kde Josh říká, že už byli v Číně, Japonsku a celkově v Asii. Dále říká, že místní kultura je velmi odlišná od Americké a je opravdu úžasné jí vidět. Že lidé jsou opravdu milí a opravdu si to užily. Dále máme otázku na Zaca, jak se daří, už rok starému albu Brand New Eyes. Na to Zac odpovídá, že velmi dobře, hlavně v Americe a Anglii. A je to mnohem lepší výsledek, než očekávali. Josh k tomu dodává, že je to dobré a z neznámého důvodu je toto album známé mezinárodně, což je pro ně super, protože mohou hrát na různých místech a nikdy to neočekávali. Dále máme dotaz, jaký je rozdíl od alba Riot. Bohužel, nevím co přesněji Zac odpovídá (Zaki). Ke konci máme dotaz jestli Team Edward nebo Team Jakob. (Kdo nezná, tak je to z Twilight ságy.) Na který odpovídá Josh se slovy, že žádný, a že to je Team Josh a Team Zac. A úplně nakonec máme dotaz, že když budou hrát před tisíci lidmi, tak jestli pro ně mají nějakou zprávu právě teď, než půjdou na pódium.
Josh odpovídá, že doufá, že se všichni baví, že se přijeli bavit a prostě jim děkuje, že mohli přijet do této země, že to je pro ně čest.

Melbourne, Australia (13.10.2010)

21. října 2010 v 17:41 | Kate & Zaki |  Gigs 2010
Hello everybody! A zase dodáváme pro vás nějaké fotky. Tyhle jsou z koncertu, který se odehrál 13.10.2010 v Melbournu v Austrálii.
Kate: Už jsem zmiňovala tu Hayley bundu v rubrice Hayley style, ale zmíním ji i tady, že se mi moc líbí, ale možná by byla hezčí v jiné barvě. :)

Počet fotek: 51