Tegan and Sara & Hayley Williams - Interview Spinner

27. srpna 2010 v 18:00 | Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme video, ve kterém je interview s Hayley Williams od Tegan a Sáry.
Hned na začátku po představení přichází první otázka na Hayley, která zní: Jaká je její nejoblíbenější písnička od Tegan a Sáry, na což Hayley odpovídá, že vlastně se jí líbí všechny songy, ale odlišně. Ale právě teď se jí nejvíce líbí písnička Alligator a Nineteen.
Druhá otázka je, v těle kterého umělce by chtěla být. A Hayley odpovídá, že jako malá neměla moc idolů, jako že by říkala "chci být jako tenhle nebo tamten". A že když byla mála, tak nebylo moc rockové nebo alternativní hudby, takže byla spíše fascinovaná hip-hopem a R´n´B. A když se stala starší, tak spíš byla fascinována (omlouvám se… slyším pouze "Chucker Cone" což nic nenašlo.), chtěla tak zpívat, myslela si že to bylo opravdu silné a duševní, ale ne přímo že by chtěla být jeho těle.

V druhé části interview vidíme na začátku trošku popletená jména a kapely, ale nejspíš to řekly naschvál. Na první otázku se ptá Sára, která prý slyšela o autobusu Paramore hroznou pomluvu a to, že tam nemají osvěžovač vzduchu. Na to Hayley odpovídá, že mají, ale vypnutý. Na což Tegan reaguje otázkou, že jedou v autobuse, je jich tam 5, venku je 100 stupňů a nemají osvěžovač vzduchu? A Hayley opakuje, že opravdu nemají, na což Sára reaguje s tím, že jsou jako v jeskyni. Dále Tegan pokládá další otázku, která navazuje na tu předchozí . A to otázku, co dělá, aby si ochránila hlas a zdraví.
Hayley odpovídá, že nic. Dále se dozvídáme, že na rozdíl od Paramore, tak Tegan a Sára mají v autobuse skříně, což Hayley opravdu chybí. Ke konci videa zase položí Hayley otázku pro Tegan a Sáru. A to, že ony už jezdí po turné kolem 12 let. A Hayley se jich ptá, co si myslí, že se změnilo nejvíce. A co se mají rády. Na to odpovídá Tegan se slovy, že podle ní se nejvíc změnilo je to, že všichni začali cestovat po turné a že se to změnilo na cirkus na cestách. A že prostě musí mít aspoň 8 představení za rok, aby se vůbec udrželi, takže to přidává na tlaku.

Zaki: Omlouvám se, že jsem nepřeložil všechno.
Část 1.

Část 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama