Srpen 2010

23.8. 2010 - 29.8. 2010

30. srpna 2010 v 12:48 | Kate & Zaki |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:
Pondeli: 42
Utery: 40
Streda: 21
Ctvrtek: 35
Patek: 35
Sobota: 27
Nedele: 31

Celkem: 231

Hezké. Děkujeme. :)

Hayley Williams - twitter č.109

30. srpna 2010 v 10:56 | Zaki
paramore-team.blog.cz
How is it I feel better right now with 2 hrs of sleep than I normally do with 12?! That's it, I'm partyin every night all night..forever.
paramore-team.blog.cz
CZ: Jak to, že se právě teď cítím lépe s 2 hodinama spánku, než normálně se 12?! To je ono. Chodím na párty každou noc, celou noc..navždy.

SK: Ako to, že sa práve cítim lepšie s 2 hodinamy spánku,ako normálne s 12?! To je ono,Chodim na párty každú noc,celú nov..navždy.

Photo of the week 0.7

30. srpna 2010 v 6:15 | Kate |  (for) Fans
Ahoj! Teď si určitě všichni říkáte, co vám sem dám, když společná fotka Paramore tu už byla a i každý člen zvlášť. Popravdě...nejdřív jsem si říkala, že pojedu druhé kolo s jinýma fotkama, ale pak mě něco napadlo. Takže tady máte... JOSHLEY! (Joshe s Hayley)

Co jsem slyšela, tak prý spolu i chodili a podle nějakých starých fotek, bych se ani nedivila. Každopádně společně jim to myslím sluší. :)

Hlasování se bude uzavírat někdy v neděli a v pondělí ráno se tu ukáže zase další POTW a výherní fotka z tohohle POTW bude na týden v menu. :)

Photo of the week = Fotka týdne

A teď už fotky!

Honda Civic Tour - Milwaukee

29. srpna 2010 v 15:59 | Kate & Zaki
paramore-team.blog.cz
Dnes vám přinášíme video, ve kterém vidíme Paramore ve městě Milwaukee. Ve videu sice nemluví, ale zato vidíme Paramore na autogramiádě, dále Zaca jak jen tak hraje na bubny a  Taylora, jak brnká na kytaru. Nakonec videa už jen pár záběrů na Paramore před vystoupením a úplně na konec Hayley na pódiu.
paramore-team.blog.cz

Hayley Williams - twitter č.108

29. srpna 2010 v 11:32 | Kate
paramore-team.blog.cz
Technical problems. Sorry we're late. But we're back here so ready to play. Here we go!!
paramore-team.blog.cz
CZ: Technické problémy. Omlouváme se, že jsme se opozdili. Ale jsme zde zpátky připraveni hrát. Jdeme na to!!

SK: Technické problémy. Ospravedlňujeme sa, že sme meškali.Ale sme späť pripravení hrať. Ideme na to !!

Photoshoot - Diana Levine for AOL

28. srpna 2010 v 11:31 | Kate & Zaki |  Photoshoots
Dnes vám přinášíme photoshoot Hayley s Tegan a Sárou, který patří k již dříve přidaným videiim, kde spolu udělali interview. Photoshoot nafotila Diana Levine. Jak možná víte Tegan a Sára jsou skupina, která jezdí s Paramore společně po turné Honda Civic Tour. :)

Počet fotek: 8

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hayley Williams - twitter č.107

28. srpna 2010 v 10:40 | Zaki
paramore-team.blog.cz
never a dull moment in manchester... awoken by a singing woman outside my window. better than what i saw out my window last time!
paramore-team.blog.cz
CZ: nikdy nezajímavý okamžik v manchesteru... probuzena zpívající ženou za mím oknem. lepší než to, co jsem viděla z okna minule!

SK: nikdy nudný moment v Manchestri... prebudená spievajúcou ženou za mojím oknom, lepšie než to čo som videla minule z okna!

Tegan and Sara & Hayley Williams - Interview Spinner

27. srpna 2010 v 18:00 | Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme video, ve kterém je interview s Hayley Williams od Tegan a Sáry.
Hned na začátku po představení přichází první otázka na Hayley, která zní: Jaká je její nejoblíbenější písnička od Tegan a Sáry, na což Hayley odpovídá, že vlastně se jí líbí všechny songy, ale odlišně. Ale právě teď se jí nejvíce líbí písnička Alligator a Nineteen.
Druhá otázka je, v těle kterého umělce by chtěla být. A Hayley odpovídá, že jako malá neměla moc idolů, jako že by říkala "chci být jako tenhle nebo tamten". A že když byla mála, tak nebylo moc rockové nebo alternativní hudby, takže byla spíše fascinovaná hip-hopem a R´n´B. A když se stala starší, tak spíš byla fascinována (omlouvám se… slyším pouze "Chucker Cone" což nic nenašlo.), chtěla tak zpívat, myslela si že to bylo opravdu silné a duševní, ale ne přímo že by chtěla být jeho těle.

V druhé části interview vidíme na začátku trošku popletená jména a kapely, ale nejspíš to řekly naschvál. Na první otázku se ptá Sára, která prý slyšela o autobusu Paramore hroznou pomluvu a to, že tam nemají osvěžovač vzduchu. Na to Hayley odpovídá, že mají, ale vypnutý. Na což Tegan reaguje otázkou, že jedou v autobuse, je jich tam 5, venku je 100 stupňů a nemají osvěžovač vzduchu? A Hayley opakuje, že opravdu nemají, na což Sára reaguje s tím, že jsou jako v jeskyni. Dále Tegan pokládá další otázku, která navazuje na tu předchozí . A to otázku, co dělá, aby si ochránila hlas a zdraví.
Hayley odpovídá, že nic. Dále se dozvídáme, že na rozdíl od Paramore, tak Tegan a Sára mají v autobuse skříně, což Hayley opravdu chybí. Ke konci videa zase položí Hayley otázku pro Tegan a Sáru. A to, že ony už jezdí po turné kolem 12 let. A Hayley se jich ptá, co si myslí, že se změnilo nejvíce. A co se mají rády. Na to odpovídá Tegan se slovy, že podle ní se nejvíc změnilo je to, že všichni začali cestovat po turné a že se to změnilo na cirkus na cestách. A že prostě musí mít aspoň 8 představení za rok, aby se vůbec udrželi, takže to přidává na tlaku.

Zaki: Omlouvám se, že jsem nepřeložil všechno.
Část 1.

Část 2.

The Muffin Question - Hayley

27. srpna 2010 v 15:30 | Kate & Zaki |  Videa
Dnes vám přinášíme jedno funny video, ve kterém někdo zastavil Hayley a ptal se jí na "Muffin otázku", která zní: Co by jsi udělala kdyby jsi našla Muffin ve schránce?
A Hayley odpovídá, že by zazpívala písničku Poker Face, přesněji část -"Are you bluffin with my muffin..." ale popravdě by zkusila jestli to není otrávené nebo jestli s tím není něco divného a pak by ho snědla. :D

Hledá se další admin/ka!

27. srpna 2010 v 12:24 | Kate |  Blog
paramore-team.blog.cz
Zdravím!
Z důvodu, že se blíží škola a já blog moc nebudu stíhat, tu vyhlašuji nábor admina nebo adminky.
Plánovala jsem to už od začátku, proto taky ten název Paramore-Team. Takže budu ráda, když se někdo zkusí zapojit. Třeba bude mít štěstí... :)

Na Zakiho Email (Zaki-Cullen@seznam.cz) pošlete vaši přihlášku v následujícím tvaru:
Předmět: Přihláška

1. Jméno (stačí křestní)
2. Nick (přezdívka)
3. Věk
4. Oblíbené songy od Paramore
5. Zhruba čas na přídávání
6. ICQ (v nejhorším případě Skype)
7. Něco sami připište, abyste nás přesvědčili. :)

Pokud nás zaujmete, tak si vás já přidám na icq a blíže se s váma seznámím a možná se stanete spoluadminem / spoluadminkou.

Co požadujeme?
- Znalosti angličtiny nebo němčiny (nemusíte umět ten jazyk perfektně, ale alespoň trochu pro překlad)
- Znalost českého jazyka, nechceme někoho, kdo napíše třeba něco takového: "Dnes vám přynášíme zkupinu Paramore jak vistupovaly v bla bla...."
- Perfektní znalost na blog.cz (tím je myšleno - vědět jak se dává odkaz do textu, obrázek, video...)
- Znalost skupiny Paramore samozřejmě (znát jména všech členů, znát CD, nějaké songy...)
- Věk okolo 15 let spíše. Nechceme 11tileté holky, které nebudou vědět, jak blog vlastně funguje a budou sem cpát pixelky a podobné blbosti...
- Byli bychom rádi, kdybyste věděli, jak přidáváme články - co zhruba do textu k videím píšeme, jak zveřejnujeme twittery, kam co patří...

Crushcrushcrush live - Nashville

27. srpna 2010 v 11:52 | Kate |  Videa
Dnes vám přináším jedno video z vystupování v Nashvillu, kde Paramore byli 21.8. 2010. Už jsem vám sem dala z téhle show intro + song Ignorance. Možná ještě přibudou další. Když najdu dobrou kvalitu. Zpěv soudit tolik nebudu, protože mi to nepřišla jako dobrá verze. Hayley tam často nechávala zpívat fanoušky a prostě mě to moc nezaujalo. Ale ohledně jejich pohybů, to bylo parádní. Hlavně házení hlavou (2:38), což se snad i zapíše do dějin. :D

Hayley Williams - twitter č.106

27. srpna 2010 v 10:37 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Goodbye America! My phone died. My twitter-ness might get extremely boring for the next couple days... LATER!
paramore-team.blog.czCZ: Sbohem Ameriko! Můj telefon umřel. Mé twitterování se může stát extrémě nudné v přištích pár dnech... POZDĚJI!

SK: Dovidenia Amerika ! Môj telefón zomrel. Moje twitterovanie sa môže stať extrémne nudné v priebehu pár dní...Neskôr!

Bed Intruder Ft. Hayley Williams, Jordan Pundik & Ethan Luck

27. srpna 2010 v 0:22 | Kate
paramore-team.blog.cz
Právě jsem našla tenhle zajímavý song, ve kterém zpívá Hayley Williams. V songu zní Hayley (Paramore), Jordan Pundik (New Found Glory) a Ethan Luck (Relient K). No je to zajímavý song. Takový živý, že si ho asi stáhnu. xD Ale Hayley hlas bych tam skoro nepoznala...nezní mi to jako ona...
Co si myslíte vy?
paramore-team.blog.cz

Paramore a čokoláda

26. srpna 2010 v 12:42 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Dnes vám přinášíme video, ve kterém vidíme hned na začátku Joshe rozbalovat obrovskou tabulku čokolády, kterou jak sám říká, koupili za 5 pencí, a říká že je opravdu dobrá. Dále vidíme Jeremyho, který nám říká že chystají jít na jeviště a že si musejí pospíšit, protože tam musí být přesně na čas. Dále se dozvídáme, že Hayley nemohla v ten den něco najít. Omlouvám se, ale nevím přesněji co. Na konec videa už jsou pouze záběry na Paramore.

Video bohužel blbne a na Blogu se nezobrazuje. Odkaz ZDE

Hayley Williams - twitter č.105

26. srpna 2010 v 12:23 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Catching up on the latest episode of True Blood before bed. Thank you On Demand!! Goodnight world ;)
paramore-team.blog.cz
CZ: Chytám poslední epizodu True Blood před spaním. Děkuji ti On Demand!! Dobrou noc světe ;)

SK: Pozerám podlednú epizódu Tru Blood pred spaním. Ďakujem ON Demondovy!! Nobrú noc svet ;) 

Zaki: On Demand je nějaká stránka podobná například youtube, kde můžete sledovat videa atd.

Sporty s Paramore

25. srpna 2010 v 17:08 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Dnes vám přinášíme video, ve kterém vidíme, jak už název napovídá, Paramore při sportu.
Vidíme v něm všechny členy Paramore, kteří hrají různé hry s míčem, až na Zaca a Hayley, kteří spíše přihlížejí. Přesněji vidíme, jak trénují fotbal, ale na začátku si i házeli s míčem na Ragby.
Dále podle menšího sloupečku v pravo ke konci videa vidíme, že těchto videii bude časem více, takže se máme na co těšit.

Pro shlédnutí videa klikněte na obrázek níže, nebo na odkaz ZDE.


3000 návštěvníků!

24. srpna 2010 v 17:59 | Kate & Zaki |  Blog
paramore-team.blog.cz
Čau lidi!
20. července náš blog dosáhnul 2000 návštěvníků a o měsíc a 4 dny později, máme o 1000 více! To znamená 3000 návštěvníků v takové rychlosti! Děkujeme moc za vaše návštěvy a komentáře. Doufáme že s námi zůstanete a že se vám tu bude líbit čím dál tím více.

Budeme se nadále snažit blog rozšiřovat a doufáme, že brzo dosáhneme i 4000 návštěvníků!
paramore-team.blog.cz
Váš Paramore-Team (aneb Kate & Zaki)

P.S. Ta signatura je použita z Deviantartu
(Přesněji odtud) a Kate vytvořila nápisy. :)

Hayley Williams - twitter č.104

24. srpna 2010 v 17:09 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Best night ever.
paramore-team.blog.cz
CZ: Nejlepší noc vůbec.

SK: Najlepšia noc vôbec.

Ignorance (with Intro) live - Nashville

24. srpna 2010 v 13:54 | Kate |  Videa
Další video z Honda Civic Tour se objevilo a tentokrát z Paramore domácího města Nashville! A já vám přináším song Ignorance, který tam zazněl jako první, takže máte k němu i intro. Podle mě je to dobrá verze a stále se mi líbí ty Hayley "tanečky". xD
Enjoy!

Hayley Williams - twitter č.103

24. srpna 2010 v 7:18 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Mafia is happening. Its serious. I killed a few people...
paramore-team.blog.cz
CZ: Mafie se děje. Je to vážné. Zabila jsem pár lidí...

SK: Mafia sa deje.Je to vážne.Zabila som pár ľudí...

Zaki: Předpokládám, že Mafii myslí hru Mafia.