Červenec 2010

Paramore: Digital Cribs

31. července 2010 v 16:28 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Dnes vám přinášíme video, ve kterém nám Paramore na začátku ukazují různé vymoženosti jejich cestovního autobusu. Josh nám ukazuje mikrovlnku, ledničku a při záběru na ten "bordel" má docela vtipný dodatek: "Nic zdravého, ale co…"
Poté nám ukazuje postele. Hayley spí ve předu, dole vlevo.
Jeremy dále ukazuje vymoženosti jejich "lehátek" kde mají televizi, DVD přehrávače, kabelovku a co mě nejvíce dostalo je to, že mají ve předu i vzadu na autobuse připevněné kamery které si mohou kdykoliv zapnout.
Dále u nich vidíme různé konzolové hry, jako například wii nebo XBox 360, dále se dozvídáme že v těchto místech dokonce i nahrávají různá dema songů atd.
Hayley poté říká, že aby zůstali ve spojení s fanouškama, tak natáčí různá videa, fotí se s nimi a snaží se být celkově aktivní i na webu. Dále Zac přirovnává Paramore.net k Facebooku a to se slovy: "Hayley něco napíše, a všichni o tom ví."
Hayley dále říká že to přestává být méně a méně jako skupina a fanoušci ale spíš to začíná být jako rodina.
paramore-team.blog.cz

Jeremy Davis - twitter č.4

31. července 2010 v 16:26 | Zaki
When's the last time you held your head out the window like a dog??...mine was just now out of the bus and it ruled haha
Kdy bylo naposled co jste měli hlavu ven z okna jako pes??...moje byla právě teď venku z autobusu a bylo to super haha

Hayley Williams - twitter č.83

31. července 2010 v 9:09 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Tomorrow night: Columbia, Maryland will be ours.
paramore-team.blog.cz
Zítra večer: Kolumbie, Maryland bude naše.

Avatary 0.9 (Josh Farro 2)

31. července 2010 v 7:59 | Kate |  Grafika
Hey guys! Přináším vám už druhou várku avatarů s Joshem Farro. Tyhle bych možná řekla, že jsou i hezčí, i když na každém avataru mě věštinou něco zaujme. :)
Nejvíc se mi tady asi líbí 3. a 4. v první řadě. A vám?

Počet avatarů: 10

Blendy 0.2 (Josh Farro)

30. července 2010 v 21:27 | Kate |  Grafika
Aby tu grafika nezela prázdnotou, dopravuji sem nějaké blendy. A přesněji 4 blendy s Joshem Farro. Myslím, že jsou povedené. Nejvíc mě zaujal asi ten první nebo druhý, ale všechny se mi něčím líbí. :)

No co na ně říkáte vy?

Živé verze z Raleighu ke stažení!

30. července 2010 v 16:33 | Kate |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Na paramoreriot.blog.cz jsem objevila tuhle zajímavost a přesněji jde o to, že si můžete postahovat živé verze Paramore songů, které zazněly na Honda Civic Tour 23.7. 2010 ve městě Raleigh. Už jsem vám sem dávala videa, která nebyla v úplně nejlepší kvalitě, ale teď jsem si náhodně stáhla jeden song (přesněji Ignorance) a musím říct, že měl velmi dobrou kvalitu. :)
Komu se ty verze líbily, doporučuji postahovat. x)
paramore-team.blog.cz
paramore-team.blog.czAvatary 0.8 (Taylor York 1)

30. července 2010 v 15:10 | Kate |  Grafika
Tak a konečně taky nějaké avatary pro fanynky Taylora Yorka! Snažila jsem se najít, co nejlepší, ale popravdě moc jsem jich nenašla. Asi zase začnu vyrábět své. No uvidíme... x) Takže se pokochejte...
Nejvíc se mi líbí asi úplně předposlední avatar. :) A vám?

Počet avatarů: 12


My Heart live (Honda Civic Tour) - Raleigh

30. července 2010 v 11:57 | Kate |  Videa
Song My Heart mám opravdu ráda a překvapilo mě, jako možná některé z vás, že "metalový" hlas, který z ní ke konci songu patří Joshovi. Zjistila jsem to docela nedávno, ale stále mě to trochu překvapuje. Každopádně je to podle mě úžasný song a já vám přináším úžasnou živou verzi z města Raleigh, kde Paramore vystupovali na Honda Civic Tour 2010. :)

Jeremy nezvládl skok v songu Pressure!

29. července 2010 v 12:25 | Kate |  Videa
Hello guys! Takže právě jsem našla video, kde Jeremy nezvládl skok, který můžete vidět jak v oficiálním videu, tak i v různých živých verzí songu Pressure. Ale musela jsem tohle video zařadit do zábavných klipů, protože Paramore dokázali z toho udělat úplně normální věc a Jeremy si na té zemi ještě poležel. xD (Všimněte si, že je úplně v pohodě a ukazuje na diváky alespoň "Rock")
Všimněte si, jak mu pak Josh podal ruku, aby mohl vstát. Jsou prostě skvělá parta. :)
A pokud se mi to nezdálo, tak tam v tu dobu ještě přiběhl Taylor a plácnul ho. xD

Misery Business live (Wallingford, CT)

29. července 2010 v 10:02 | Kate |  Videa
Ano! Jak můžete vidět, Hayley zase na song Miz Biz (zkratka) vzala nějaké fanoušky na pódium! Tentokrát to byly 4 holky. Dvě z nich měly mikrofon (červený a žlutý), jedna (Kelsie) měla Joshovu kytaru a poslední zpívala s jednou, co držela mikrofon. Pobavilo mě na začátku, jak si Hayley poklekla a půjčila jedné z nich červený mikrofon. x) A pak ještě jak vysvětluje té "hlavní" (s tím červeným mikrofonem), že nemůže říct jako obvykle "Hey Josh!", protože tentokrát kytarové sólo bude mít Kelsie né Josh, takže řekne: "Hey Kelsie!".
Nevím proč, ale hudba mi zní malinko jinak. Možná to je styl té Kelsie, jak hraje nebo tím hlukem.
Každopádně, kdo by si tam nepřál být, že? :)

Honda Civic Tour Raleigh - Born For This

28. července 2010 v 21:00 | Kate |  Videa
Hey guys! Přináším vám živou verzi songu "Born For This" z Honda Civic Tour z města Raleigh. Jak možná víte, už jsem vám sem dala z Honda Civic Tour ve městě Raleigh verze Careful, Decode, Ignorance, Where the lines overlap, The Only Exception.
Podle mě je tohle dobrá verze tohohle songu, ale musím říct, že mi to líp znělo i vypadalo v The Final Riot. Každopádně doporučuji pustit. :)

Taylor York - twitter č.8

28. července 2010 v 12:04 | Zaki
TWEETING LIKE A MAD MAN!! alright. goodnight twitter. thanks connecticut for the awesome show. tuve diversión grande!
TWEETUJU JAKO ŠÍLENÝ!! v pořádku. dobrou noc twittere. děkuji connecticute za úžasnou show. hodně jsem se bavil!

Zaki: tuve diversión grande! - španělština :)

Hayley Williams - twitter č.82

28. července 2010 v 8:15 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Thank you Connecticut fot the best show of the tour thus far! Boston, you´re up!
paramore-team.blog.cz
Děkuji Connecticute za zatím nejlepší show na turné! Bostne, jsi na řadě!

Careful live (Honda Civic Tour) - Raleigh

28. července 2010 v 7:13 | Kate |  Videa
Nedávno se na song Careful ukázalo oficiální video a já vám teď přináším živou verzi z města Raleigh, kde Paramore vystupovali 23.7. 2010 na Honda Civic Tour. Všimla jsem si toho sice nedávno, ale nějak jsem to zapomněla připomenout. Zac má nové bubny. Ve starých videích jsem si všimla, že měl na nich nápis "Truth" a nyní má jiné. Když se podíváte na klip That's What You Get (zde), tak v 0:25 vidíte ten nápis Truth na bicích. Jen taková zajímavost.
Jinak všimněte si v tomhle videu, že Hayley zapomněla v 0:38 text písně.

Decode live (Honda Civic Tour) - Raleigh

27. července 2010 v 23:55 | Kate |  Videa
Ano! Myslím, že všichni známe song Decode díky filmu Twilight (Stmívání). A protože hlavně tímhle songem se proslavili, tak ho Paramore hrají hodně na koncertech a samozřejmě se tak i stalo na Honda Civic Tour. Musím říct, že v tomhle videu je všechno skvělé. Hayley hlas, dobrá show kluků (myslím to, jak hážou hlavou a hýbou se), dobré pozadí (ten les atd na plátně). Opravdu bych si na tom koncertě přála být. Hayley, please come to the Czech Republic!

Ignorance live (Honda Civic Tour) - Raleigh

27. července 2010 v 22:56 | Kate |  Videa
Paramore jsou zrovna na Honda Civic Tour a já vám přináším song Ignorance, který zazněl ve městě Raleigh, kde Paramore 23.7. vystupovali. Zaujalo mě pozadí při tomhle songu - všimněte si, že nad Paramore se hýbou žárovky. Udělali to podle mě, aby to bylo podobné klipu a mně se to líbí. Zase chválím jinak Hayley tanečky a i zpěvem je tohle dobrá verze. :)
Docela se mi i líbí její barva vlasů, ale moc jí neladí se zbytkem oblečení podle mě...a mívala lepší červenou barvu...mi příjde...

Where the Lines Overlap live (Honda Civic Tour) - Raleigh

27. července 2010 v 19:44 | Kate |  Videa
Hey guys! Přináším vám další video z Honda Civic Tour a tentokrát je to song "Where The Lines Overlap", který je z třetího alba Paramore: Brand New Eyes. Předtím jsem vám sem dávala song "The Only Exception", takže kdo by měl zájem, najde ho v rubrice LIVE.
Tenhle song je spíš akustická verze, ale já to zařadila do živých verzí, protože je to stále z koncertu. Jediný rozdíl je v kytarách.
Jinak si myslím, že je to dobrá verze. :)

Hayley Williams - twitter č.81

27. července 2010 v 10:25 | Zaki
paramore-team.blog.cz
Sleep!! Please & thank you.
paramore-team.blog.cz
Spát!! Prosím a děkuji.

Hayley Williams - twitter č.80

27. července 2010 v 8:15 | Zaki
paramore-team.blog.cz
So, how about tomorrow Connecticut?
paramore-team.blog.cz
Takže, co zítra Connecticute?

Zaki: Connecticut - stát v USA. (Omlouvám se, jestli jsem to špatně vyskloňoval do Čj)

Avatary 0.7 (Hayley Williams 4)

27. července 2010 v 8:15 | Kate |  Grafika
Tak a jsou tu další avatary s Hayley Williams! Už je to čtvrtá várka s Hayley a já stále nacházím další a další. Vybrala jsem zase každý jiný, tím myslím, že nějaký je z photoshootu, nějaký z koncertu atd... Osobně se mi nejvíc líbí asi druhý avatar v první a i ve druhé řadě. A pak úplně ten předposlední, černobílý. :) A jaký se líbí nejvíc vám?

Počet avatarů: 10