The 50th Grammy Awards - Paramore Red Carpet Interview

22. května 2010 v 9:13 | Kate & Zaki |  Videa
Protože nejsou novinky, tak jsme se pro vás rozhodli přeložit další rozhovor s Paramore. Vybrali jsme schválně The 50th Grammy Awards, protože myslíme, že tam jim to všem slušelo a hlavně Hayley tam vypadá úžasně, jak říká i moderátorka. :)
Fotky z téhle akce najdete --> ZDE

Překlad: (otazník značí, že si nejsme tím slovem stoprocentně jisti)

Moderátor: "Vítejte zpátky na The 50th Grammy Awards red carpet, kterou moderují Kevin Frazier a Taryn Southern a nyní tu jsme s další nominovanou skupinou na 'nejlepší novou skupinu', že?
Hayley: "Ano"
Moderátoři: "Paramore!"
Moderátor: "Za prvé vítejte a jak se cítíte, máte už s tím nějakou zkušenost?"
Hayley: "No, myslím podívejte se kolem. Všichni vypadají tak úžasně, nemám slova. Nikdy jsme nic takového nezažili.
Moderátorka: "Takže vy jste tu prvně, jistě je to vaše poprvé. Byli jste někdy na jiných nominacích?"
Hayley: "Nikdy, ale dostali jsme pozvánku na (nějaká akce - omlouváme se název nevíme) v Anglii, ale nemohli jsme to stihnout. Takže tohle je pro nás ohromné."
Moderátorka: "Mimochodem vypadáš skvěle" (Hayley: "Děkuji" ) "Líbí se mi tvoje šaty, jsou jiné a tvoje vlasy jsou 'tvůj podpis' a jsou úžasné a ta barva...máš nějaký určitý odstín, který používáš?"
Hayley: "Upřímně nemůžu jí pořád měnit. Předem nevím jaký tvar a barva budou další. Takže tenhle bude výrazný, jasný a zábavný (?)"

Dále se moderátoři ptají, jestli už mají připravenou řeč, kdyby vyhráli. Josh mu odpovídá, že cestou tam si jí v autě trénovali, ale stejně prý počítají s tím že pokud vyhrajou, tak jí zapomenou. Dále se ptají, komu hlavně by chtěli poděkovat, že musí být hodně lidí kterým vděčí za svůj úspěch. Josh odpovídá, že ani neví, ale rozhodně fanouškům a rodině. A na konci jim moderátoři gratulují k nominaci a přejí jim hodně štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama