The Only Exception - Beyond The Video

19. dubna 2010 v 15:11 | Zaki & Kate |  Videa
Dnes vám přinášíme překlad videa - Beyond The video - The Only Exception:
Nezaručujeme, že překlad je stoprocentně správně, ale snažili jsme se (hlavně Zaki) vyrozumět z toho co nejvíce. :)

3, 2, 1...

Hayley: Ahoj, jsem Hayley, zpěvačka Paramore. Dnes jsme na našem 3. natáčení na naší 3. nahrávku Brand New Eyes, je to video na The Only Exception. Brandon, náš přítel to režíruje, tak jak je?
Brandon: Čau, jsem Brandon Chesbro a dnes režíruji video a jsme právě na scéně v den valentýna, na tuto scénu jsem speciálně hrdý, máme všechny ty fanoušky, kteří nám poslali tyto valentýnské přání, na kterých bude Hayley sedět.
Hayley: Opravdu to bude osobní mít takové spojení, proto jsme nechali fanoušky udělat ty valentýnské přání, aby byli v časti videa s náma. Pojem tohohle videa je o tom, že vás vezme skrz všechny momenty, kdy holka poznává svojí výjimečnost, lásku, bezpečnost a pohodli.
Josh: Vzbudí se se svým přítelem a bude jako… myslím, že se bude snažit utéct od svého přítele, protože vlastně nevěří v lásku.
Brandon: Hayley bude vycházet z těchto různých místností, což budou různé části jejího života. Jsem veliký fanda Westa Andersona* (*nevím přesně to jméno) a miluju ten nápad jenom pohybující ze scény na scénu tak hladce.
Hayley: Hey, právě se poflakuju v mém pokoji, s tímto videem mám vlastně o hodně víc společného než s těma ostatníma… příběh je velice osobní. Všechna tahle Zombii věc… to jsem přesně já, mít všude make-up… to sem taky přesně já… mám tu svého tátu, své přátele, všechno se zdá velice opravdové… jsem hodně rozrušená…
myslím že kluci jsou taky…
Kameraman: A co kluci?
Hayley: Oh, ti jenom spí:
Jeremy: Je to pro nás poprvé a všichni máme rádi pomalou hudbu a máme rádi různé druhy hudby.
Hayley: Právě jsem na rande s opravdu různýma klukama, takže budu randit se všema a všechny je stejně odmítnu. Z rande se objevuji a sleduji svatbu. A vypadám velice cinicky protože tomu nevěřím.
Taylor: Vidíte… *vypadám dobře v bíle* (*nevím přesně.)
Zac: Jo, bílá je nejhorší barva vůbec.
Hayley: Užívám si to… a teď uteču. Téměř hotovo… ještě 2 scény
Brandon: Takže ona proběhne tam tudy a vlastně najde Soluse* (*její přítel na začatku a konci videa) v klubu a najde vlastně toho, kdo s ní byl po celou dobu, přes všechny její zážitky a že tam byl pro ní po celou dobu až do teď takže se dá zpátky dohromady a
poběží přes celou scénu zpátky do jeho pokoje, kde ho ráno opouštěla když se vzbudila.
Josh: To je chyták.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama