That's What You Get - Beyond The Video

18. dubna 2010 v 19:53 | Zaki & Kate |  Videa
Opět vám přinášíme další překlad videa za scénou... tentokrát na That´s What You Get. Takže užijte si video a i překlad. :)
Pokud si budete chtít zkouknout fotky z tohohle klipu, tak klikněte - ZDE.

Hayley: Co se děje? Jsem Hayley z Paramore, tady na scéně That's what you get režírovaném Marcusem Siegem. Tohle je naše třetí video a jsem velmi rozrušená, protože to je jediné video kde jsme udělali pro tuto nahrávku, kde se cítím jako… jsme to opravdu jenom my… jenom poflakování se s přáteli a je to jako… já nevím prostě se při tom cítím dobře….
Tohle je místnost kde budeme nahrávat všechny "hrací" scény, samozřejmě tu můžete vidět nástroje, proste to tu vyzbrojujeme… věci se nosí dovnitř, světla, všechno a my to jdeme udělat, uděláme to dobře.

Zac: Co je? Tady Zac s mýma nej kámošema - tohle je můj malej brácha Johanson, tohle je Bike, můj chlap jako B(e)-like (nebo být jako). Jo nechte mě vám to tu ukázat kolem, co se děje, pojďte.

Zac: Takže… tohle je jako náš… autobus, Slash (rána ?). Šatna na kolech a publikuji / představuji vám hlavního herce / herečku videa. Tohle je Aaron, tohle je Jenna.

Aaron + Jenna: čau

Zac: Oni… randí… ale mají se rádi takže to není jako falešný víte, opravdu se mají rádi.
Jenna: Pravá záležitost
Zac: pravá záležitost, no… to jsou oni… jsou úžasní.

Josh: Jsem zpocený, pravděpodobně nevoním moc dobře ale pořád dobře vypadám že jo? Uh… jenom jsem vstával brzo.

Hayley: Um tohle je místo, kde naší přátelé budou prostě sedět během hracích scén. Oni vlastně nebudou dělat nic… jenom si povídají a setkávají se… uvidíte je na pozadí. Promiňte že chraptím, asi mi nerozumíte. Právě teď jsme v Nashville… našem domovském městě… je to pěkně úžasné.

Jeremy
: I´m Tired… (jsem unavený) :D

Josh: Ok… právě jsme venku… děláme setkávací scény. Chystáme se zatáhnout Dr. Dre, Snoop doga… proste všichni se jen setkávají, zpívají písničku. To víte... protože my takhle válíme… tohle je jak válíme.

Hayley: Zatím bylo na videu nejvíce odpočinkové atmosféry ze všech scén které jsme měli a… um.. myslím si že to je kvůli rodině a přátelům.

Marcus Siega: Nechtěl jsem aby to bylo jako veliký rockový video. Otočilo se to místo čelení kamerám a tvrdému rockování na bytí více jako přátelé, kteří chtějí hrát, to je to co opravdu jsou, a* charakterizujte je jako jednotlivce* (nevím přesně)

Hayley:
ok... nechme to video které jste právě zkusili… doufáme že jste si ho užili… my jo, užili jsme si to hodně. Takže… uvidíme se pak, čau.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama