Rozhovor s Hayley (Rock Sound - January 2008)

9. dubna 2010 v 19:27 | Kate & Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
Hello There!
Takže právě vám Zaki přeložil nějaké odstavce ze starého rozhovoru s Hayley Williams. Před chvíli jsem vám sem dávala skeny z časopisu Rock Sound - January 2008, kde je velký rozhovor s Hayley. Poprosila jsem Zakiho a on to přeložil...a musím říct, že docela nás překvapilo, co jsme se dozvěděli. Níže najdete překlad...

Předem říkáme, že pokud ho někde najdeme zkopírovaný, tak se budete modlit, aby vám blog nezrušili... x)
paramore-team.blog.cz

paramore-team.blog.cz
Vyjmenuj 3 slova, která tě vystihují
"Hlasitá, hubená, vybledlá."
paramore-team.blog.cz
Uzavíráš se nebo vše vypouštíš ven?
"Uzavírám se do té doby než máme napsat nějakou dobrou hudbu a pak to všechno vypustím."
paramore-team.blog.cz
Kterou písničku posloucháš, aby ses rozveselila?
"Poslední dobou poslouchám nové nahrávky Say Anything (řekni cokoliv). Miluju to, je to dost dobré."
paramore-team.blog.cz
Je tu něco, čeho lituješ, že jsi udělala?
"Lituju toho, že nechávám sestru doma vždy, když máme turné. Jedna z mých mladších sester je právě ve věku, kdy potkává přátele, kteří ji ovlivňují a ona dělá vlastní rozhodnutí a hledá novou hudbu a já nesnáším to, že jí opouštím. Cítím se jako hrozná sestra kvůli tomu, že ji musím opouštět."
paramore-team.blog.cz
Co byl doteď tvůj nejhorší den?
"Moje máma byla oddělena od mého nevlastního otce a myslela jsem, že se rozvedou a byla jsem o tom tak přesvědčena. Žili jsme v Nashville asi 3 nebo 4 měsíce a já si už zvykala na život tam, a pak moje máma jednoho dne přišla domu a řekla: "Hej, vracíme se do Mississippi, zkusím to s ním vypracovat." Byl to nejhorší den mého života. Myslela jsem, že jsem konečně volná od celé té záležitosti a pak jsem musela jít zase zpatky do ní."
paramore-team.blog.cz
Věříš na duchy?
"Rozhodně věřím na duše a anděly a démony. Jedné noci jsme si hráli na místě zvaném The Rave v Milwaukee. Je neslavné, protože bývá loveno (duchy). Všichni říkají, že všechny oběti sériového vraha Jeffreyho Dahmera se toulají po chodbách a já jsem proste cítila, že tam něco je".
paramore-team.blog.cz
Co byla nejlepší rada, kterou jsi ignorovala?
"Když na tebe hází lahve při Download Festivalu, nevajíčkuj je!" rozhodně jsem ignorovala tohle. Jedna z našich fanynek, která přišla na všechny naše show v Anglii mi to řekla noc předtím. Viděla jsem ji na začátku toho dalšího dne a když byla hozena první lahev, tak jsem řekla něco ve smyslu: "Málem jsi mě dostala!", a ona se jenom usmivala a kyvala na mě hlavou."
P.S. Omlouváme se, sami jsme tenhle odstavec moc nepochopili...
paramore-team.blog.cz
Co je tvoje největší nahození?
"Co, jako sexuálně? Hudba je lehká odpověď, ale já jsem opravdu vášnivá o tom a jsou tady určité pocity, které vám hudba dá"
paramore-team.blog.cz
Co je pro tebe nejvíc nepříjemné?
"Nerada se cítím v pasti. Já vím, že to zní trochu divně a hipícky, ale myslím, že to je důvod, proč miluju hudbu a muzikanty. Je to tak jiné oproti tomu kolem čeho jsem vyrostla."
paramore-team.blog.cz
Oblíbená vzpomínka z dětství?
"Byla jsem v Disney landu s mým tátou a mamkou předtím než se rozvedly, když mi bylo 4 nebo 5 let. Nedávno jsem viděla video z toho okamžiku a dokážu si na nějaké části vzpomenout. Měla jsem večeři s Mickey mousem - to bylo pěkné."
paramore-team.blog.cz
Kolik času trávíš ráno před zrcadlem?
"Jsme na turné téměř pořád. Máme zrcadlo v koupelně, ale to je úzké a celé zamlžené. Když jsem doma, mám pocit, jako když mi chybí být holka, takže strávím trochu víc času "připravováním se", asi tak 45 minut.
paramore-team.blog.cz
Jaký je tvůj plán B v životě?
"Jsem opravdu do make-upu a umění, takže bych ráda šla na kosmetickou školu pro zábavu. Ale opravdu nemám plán B. Tohle musí fungovat!
paramore-team.blog.cz
Jaká budou tvoje slavná poslední slova?
"Nevím! Kdyby si na mě někdo musel vzpomenout díky poslední věci, kterou jsem řekla pravděpodobně bych řekla: přineste "mosh!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ©Iva ©Iva | Web | 9. dubna 2010 v 20:51 | Reagovat

hezuu blog

2 Pussyfoot - Alice Pussyfoot - Alice | Web | 9. dubna 2010 v 21:07 | Reagovat

ahojky skvělý blogíísek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama