Pray, Think, Wish, Cross your fingers? (Modlit se, Přemýšlet, Přát si, překřížit prsty?)

27. dubna 2010 v 16:27 | Zaki |  O Paramore
paramore-team.blog.cz
paramore-team.blog.cz
Posted by Hayley
26. dubna, 2010
Překlad by: Zaki
Úprava by: Kate

Originální článek od Hayley - ZDE

Modlit se, Přemýšlet, Přát si, překřížit prsty?

Co z toho děláte?
a urazí vás to když někdo jiný nedělá to co vy?

Hodně jsem přemýšlela o tom, jak každý v naší skupině má stejnou víru, ale co kdybychom neměli? Pro mě, nejlepší věc na tom, být ve skupině, je o tom potkat kohokoliv a všechny co sdílí hlubokou lásku jako já k muzice. Nechodíte na koncerty jen kvůli tomu, že někdo ve skupině je sexy. Nechodíte, protože vždycky mají tenhle super úžasném ohoz nebo správné vlasy. Tyhle věci jsou součástí toho, co dělá celkový obrázek hudby… ale tyhle věci vás nedonutí utratit všechny těžce vydělané peníze za lístek, abyste viděli to oblečení nebo vlasy se chvíli hýbat. Hudba rezonuje se všemi a proto to nazýváme "univerzální jazyk". A každý den děkuji Bohu za to, že jsem součást tohoto jazyka. Za to, že mám schopnost použít ten jazyk, abych mohla nabídnout něco nebo cokoliv všem lidem, se kterými bych jinak neměla žádné spojení.

Za posledních 5 nebo 6 let jsem potkala všechny druhy lidí. Lidi kteří milují stejného Boha jako já, lidi kteří ho nenávidí, lidi kteří mu nerozumí, lidi kteří nechtějí, lidi kteří jsou na něj naštvaní, smutní na něj, ublížení kvůli někomu jinému který na něj věří, a víte co jsem si o všech těchto lidech uvědomila? Že je všechny sakra miluji. Nejlepší dárek, který si sami můžete dát je otevřená mysl. Uvědomila jsem si, že si to prostě nedáte. Je to něco, co se nedá naučit ani vnutit nebo se to jen tak nestane. Opravdu nevím kam s tím směřuji… ale co teď říkám, právě teď, je to že dnes jsem kdo jsem protože jsem pozorovala a naslouchala všem lidem po celém světě jak mi vyprávějí své příběhy. Ať to bylo v běžné konverzaci, přes životopis, v dopise nebo notýsku, nebo když ani nevěděli že jsem o tom slyšela, jestli tu je něco za co jsem vděčná stejně jako za mojí lásku k hudbě, je moje vášeň k lidem.

Vím, že jsem to říkala už předtím, ale jste všichni úžasní. A můžete být čímkoliv chcete, jenom si zapamatujte, že si máte užít průběh bytí tam kde jste, když se chcete dostat tam kam chcete. Něco sama zkouším. A vždy si nechte otevřenou mysl.

- wow, nečekala jsem, že řeknu tohle všechno. Opravdu jsem sem přišla vás požádat o vaše modlitby, myšlenky, přání, překřížené prsty… cokoliv čemu věříte… pro moje hrdlo. Onemocněla jsem těsně před tímto turné a nechystám se odstoupit a cokoliv zase odložit. Vím, že se přes to dnes večer dostanu. (druhá Grad Night at Disney) ale na čem mi teď opravdu záleží je příštích pár týdnů. Jsem tak připravená na úžasné turné. A není mi teď až tak špatně. Jenom žádám o vaše modlitby, nebo zase, v cokoliv věříte. Potřebuji zpět své zdraví na 100%

Naposled, děkuji za pomoc s vybudováním toho místa kde lidé na veřejnosti můžou přijít a udělat takovéto příspěvky… včetně mě.
Miluji vás lidi, uvidíme se na turné!
Hayley

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 28. dubna 2010 v 15:33 | Reagovat

Ten článek je moc hezkej :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama