Duben 2010

12.4. 2010 - 18.4. 2010

20. dubna 2010 v 13:33 | Kate |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (12.4. 2010 - 18.4. 2010) je:
Pondeli: 10
Utery: 9
Streda: 21
Ctvrtek: 23
Patek: 18
Sobota: 24
Nedele: 17

Celkem: 122

Wow...poměrně vělká na začátek..děkujeme :)

Myspace Secret Show in Munich (1.9. 2009)

20. dubna 2010 v 12:26 | Kate & Zaki |  Gigs 2009
Přinášíme vám fotky z show v Německu, kde skupina vystoupila 1.září 2009. Na fotkách samozřejmě můžete nejvíc vidět Hayley (+ její dobré vlasové momentky xD).

Počet fotek: 46

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kidd Kraddick in the Morning - Web Interviews Hayley from Paramore

20. dubna 2010 v 10:23 | Zaki & Kate |  Videa
V tomto videu mají diváci možnost klást otázky Hayley a její nejlepší kamarádce Hannah.
Moderátorka si bere "právo" první otázky a ptá se Hayley na to, jaké jsou její "škodolibé radosti." (bohužel Hayley moc nerozumím ale povídá něco o "True Blood" a upírech)
Dále se nejspíš ptají, jakou má Hayley ráda hudbu. Odpovídá že chvíli poslouchala Spice Girls , ale jinak má ráda veškerou hudbu, hlavně ale pop, a těžkou hudbu (Heavy Music), ale jinak jí to je v celku jedno, co zrovna poslouchá.
Dále tu máme celkem zajímavou otázku, a to: Jaká je originální barva jejích vlasů.
Hayley odpověděla že světle hnědá. (pozn. Kate: takže tajemství jsme odhalili...MUHAHA xD)
Dále otázka: Jakou nejdivočejší věc udělal fanoušek, když jsi ho potkala?
Hayley odpovídá, že ve Velké Britanii, po koncertu, šli do autobusu, a nějaký fanoušek tam vběhnul, začal otvírat dveře onoho autobusu a začal si s nimi úplně normálně povídat. (:D)
Bohužel dále jim moc nerozumím…
No určitě si ale pusťte video! :)

52nd Grammy Awards - Paramore Interview

20. dubna 2010 v 5:51 | Zaki & Kate |  Videa
Takže… reportér ve videu gratuluje Paramore, že se dostali do nominace na Grammy Awards… Hayley mu na to odpoví že tam už jsou vlastně podruhé. Poté řeší jestli je už přešla "upírská mánie"… kluky prý trochu, ale Hayley je spíše do Zombii.
Dále se moderátor vlastně ptá jaké to je být na takovéto události, o které se vlastně většině skupinám ani nezdá, a jestli to čekali. Hayley mu na to odpovídá něco ve smyslu, že je to pro ně čest stát tam, kde bylo dřív více úspěšných skupin, a že se jim o tom ani nezdálo, že by se tam mohli dostat.
Dále se dozvídáme, že Grammy Awards bylo původně vytvořeno pro Rock and Rollové skupiny… ale lidé to začalo omrzovat a tak se toto ocenění rozšířilo i pro ostatní žánry.
Enjoy this video! :)

Paramore Piercing Time Hayley & Taylor

19. dubna 2010 v 22:56 | Kate
paramore-team.blog.cz
V tomhle videu vidíte, jak Hayley a Taylor si nechávají dělat piercing. Oba si ho dělají do nosu. Jeremy tam říká něco ve smyslu, že si ho Hayley dá "takhle" (viz video jak ukazuje) do nosu a Hayley na něj: "Jsi odporný" xD
Nejlepší však je, jak tam Hayley řekne: Hey, That's really close" - určitě tuhle hlášku znáte z tohohle videa.
Pro němčináře a ostatní překlad: "Hej to je dost blízko" xD
paramore-team.blog.cz

Hayley with Janelle Monae

19. dubna 2010 v 19:55 | Kate |  Others
Přináším vám fotky Hayley a Janelle Monae. Jediné co jsem zjistila je to, že je to nějaká zpěvačka a vystupovala dokonce na No Doubt Tour po boku Hayley a skupiny No Doubt. Hayley má zase dobré ksichty...mrkněte xD


Paramore 2009 kalendář

19. dubna 2010 v 17:15 | Kate |  O Paramore
Takže dnes jsem pro vás našla Paramore kalendář z roku 2009. I když je starý, tak bych ho chtěla...vy snad ne? :) No mrkněte na pár fotek z kalendáře. Opravdu mě štve, že nebydlím v Americe... v ČR po Paramore neštěkne ani pes... :(


PARAMORE: Paříž, Francie

19. dubna 2010 v 16:53 | Kate
paramore-team.blog.cz
V tomhle videu vidíte, jak jednou Paramore navštívili i Francii a to přesněji Paříž. Na konci videa za Zacem dokonce vidíte slavnou Eiffelovu věž. No koukněte sami na video... :)

paramore-team.blog.cz

The Only Exception - Beyond The Video

19. dubna 2010 v 15:11 | Zaki & Kate |  Videa
Dnes vám přinášíme překlad videa - Beyond The video - The Only Exception:
Nezaručujeme, že překlad je stoprocentně správně, ale snažili jsme se (hlavně Zaki) vyrozumět z toho co nejvíce. :)

3, 2, 1...

Hayley: Ahoj, jsem Hayley, zpěvačka Paramore. Dnes jsme na našem 3. natáčení na naší 3. nahrávku Brand New Eyes, je to video na The Only Exception. Brandon, náš přítel to režíruje, tak jak je?
Brandon: Čau, jsem Brandon Chesbro a dnes režíruji video a jsme právě na scéně v den valentýna, na tuto scénu jsem speciálně hrdý, máme všechny ty fanoušky, kteří nám poslali tyto valentýnské přání, na kterých bude Hayley sedět.
Hayley: Opravdu to bude osobní mít takové spojení, proto jsme nechali fanoušky udělat ty valentýnské přání, aby byli v časti videa s náma. Pojem tohohle videa je o tom, že vás vezme skrz všechny momenty, kdy holka poznává svojí výjimečnost, lásku, bezpečnost a pohodli.
Josh: Vzbudí se se svým přítelem a bude jako… myslím, že se bude snažit utéct od svého přítele, protože vlastně nevěří v lásku.
Brandon: Hayley bude vycházet z těchto různých místností, což budou různé části jejího života. Jsem veliký fanda Westa Andersona* (*nevím přesně to jméno) a miluju ten nápad jenom pohybující ze scény na scénu tak hladce.
Hayley: Hey, právě se poflakuju v mém pokoji, s tímto videem mám vlastně o hodně víc společného než s těma ostatníma… příběh je velice osobní. Všechna tahle Zombii věc… to jsem přesně já, mít všude make-up… to sem taky přesně já… mám tu svého tátu, své přátele, všechno se zdá velice opravdové… jsem hodně rozrušená…
myslím že kluci jsou taky…
Kameraman: A co kluci?
Hayley: Oh, ti jenom spí:
Jeremy: Je to pro nás poprvé a všichni máme rádi pomalou hudbu a máme rádi různé druhy hudby.
Hayley: Právě jsem na rande s opravdu různýma klukama, takže budu randit se všema a všechny je stejně odmítnu. Z rande se objevuji a sleduji svatbu. A vypadám velice cinicky protože tomu nevěřím.
Taylor: Vidíte… *vypadám dobře v bíle* (*nevím přesně.)
Zac: Jo, bílá je nejhorší barva vůbec.
Hayley: Užívám si to… a teď uteču. Téměř hotovo… ještě 2 scény
Brandon: Takže ona proběhne tam tudy a vlastně najde Soluse* (*její přítel na začatku a konci videa) v klubu a najde vlastně toho, kdo s ní byl po celou dobu, přes všechny její zážitky a že tam byl pro ní po celou dobu až do teď takže se dá zpátky dohromady a
poběží přes celou scénu zpátky do jeho pokoje, kde ho ráno opouštěla když se vzbudila.
Josh: To je chyták.
THE END

Hayley o paramore.net

19. dubna 2010 v 13:35 | Zaki & Kate
paramore-team.blog.cz
Právě přinášíme video, kde Paramore říkají o své oficiální stránce: www.paramore.net. Hayley ve videu říká o spojení s fanoušky a o tom, jak je to všechno úžasné.
Zde máte překlad (by Zaki):

"Hej! Jsme Paramore!
Vždycky nahráváme malá videa a fotky na net. Zůstáváme opravdu aktivní na našich fórech.
Naši fanoušci berou naše stránky jako Facebook. Jakmile Hayley něco řekne, všichni o tom hned ví. Officialní stránka paramore a komunita… to je klíčové slovo komunita. Je to méně o tom co můžeme udělat pro vás ale víc o tom co můžeme udělat jeden pro druhého. Je to fakt úžasné, co všechno dáváme na naše stránky. Naše fotky jsou tady a Twitter tady a sem dáváme videa. Je úžasné mít fanoušky, mluvit s nimi, fotit ses nimi… je to super.
Co je ale opravdu super je to, že lidi na Twitteru a Live chatu a všichni, co chodí na naše stránky… je to trochu bláznivé protože lidi tam jsou v davu, vlastně jsou s náma celý den a jsou taky na show. Každá show ukazuje jak daleko jsme se dostali s technologiemi, a myslíme osobní spojení s fanouškama… je to čím dál tím míň o to že jsou fanoušci a více o tom že jsme jako rodina…"

Zaki: Omlouvám se, ale někde to nemusí být plně přesné...
paramore-team.blog.cz

Big Cheese Magazine - May 2008

19. dubna 2010 v 12:53 | Kate |  Magazines
Přináším starší skeny z časopisu Big Cheese z roku 2008. Na skenech vidíme naší čtyřku - Joshe, Jeremyho, Hayley a Zaca. Mají tam fakt dobré ksichty...xD mrkněte...


Počet skenů: 5
free image host free image host free image host free image host free image host

Bowling with Hayley Williams

19. dubna 2010 v 11:55 | Kate
paramore-team.blog.cz
Právě přináším poměrně nové video s Hayley Williams, která hrála bowling proti jednomu malému klukovi. Musím teda říct, že Hayley hraje se stylem. xD No podívejte se sami...kdo to vyhrál... :)
Nejvíc mě pobavilo, ale jak Hayley řekla: "Well one time.. i was bowling.. and i fell" - to bylo na otázku, jestli předtím už hrála bowling nebo tak nějak (překlad: "No jednou jsem hrála bowling a spadla jsem")
paramore-team.blog.cz

The Only Exception in studio @ Goom Radio Warner (23.3. 2010)

19. dubna 2010 v 6:53 | Kate |  Videa
Akustická verze songu The Only Exception. No co víc říct, sami si pusťte a ohodnoťte. :)
Have fun!

PARAMORE: The 2010 Honda Civic Tour

18. dubna 2010 v 23:02 | Kate & Zaki
paramore-team.blog.cz
Pravděpodobně tohle video všichni znáte, ale pokud ne, tak si ho můžete pustit. V tomhle videu Hayley říká: "Hej, jsme Paramore. Přistáli jsme na Honda Civic Tour tohle léto uvádíme naše dobré přátele Tegana a Saru. A zkuste tohle: Vy můžete vyhrát tuhle Hondu Civic, kterou jsme navrhli speciálně pro vás a Honda Civic Tour 2010. Takže buďte tam, nebo, buďte tam. Uvidíme se později."

Pokud byste chtěli vidět plakát k téhle akci, tak klikněte - ZDE
Překlad by Zaki
paramore-team.blog.cz

Photoshoot > Mexico Photos

18. dubna 2010 v 21:41 | Kate |  Photoshoots
Našla jsem fotky z roku 2008, když byli Paramore v Mexiku. Na fotkách vidíte: Jeremyho, Taylora, Hayley, Joshe a jeho bratra Zaca (zleva). Hayley má zde skvělé vlasy... :)

Počet fotek: 2

free image host free image host

That's What You Get - Beyond The Video

18. dubna 2010 v 19:53 | Zaki & Kate |  Videa
Opět vám přinášíme další překlad videa za scénou... tentokrát na That´s What You Get. Takže užijte si video a i překlad. :)
Pokud si budete chtít zkouknout fotky z tohohle klipu, tak klikněte - ZDE.

Hayley: Co se děje? Jsem Hayley z Paramore, tady na scéně That's what you get režírovaném Marcusem Siegem. Tohle je naše třetí video a jsem velmi rozrušená, protože to je jediné video kde jsme udělali pro tuto nahrávku, kde se cítím jako… jsme to opravdu jenom my… jenom poflakování se s přáteli a je to jako… já nevím prostě se při tom cítím dobře….
Tohle je místnost kde budeme nahrávat všechny "hrací" scény, samozřejmě tu můžete vidět nástroje, proste to tu vyzbrojujeme… věci se nosí dovnitř, světla, všechno a my to jdeme udělat, uděláme to dobře.

Zac: Co je? Tady Zac s mýma nej kámošema - tohle je můj malej brácha Johanson, tohle je Bike, můj chlap jako B(e)-like (nebo být jako). Jo nechte mě vám to tu ukázat kolem, co se děje, pojďte.

Zac: Takže… tohle je jako náš… autobus, Slash (rána ?). Šatna na kolech a publikuji / představuji vám hlavního herce / herečku videa. Tohle je Aaron, tohle je Jenna.

Aaron + Jenna: čau

Zac: Oni… randí… ale mají se rádi takže to není jako falešný víte, opravdu se mají rádi.
Jenna: Pravá záležitost
Zac: pravá záležitost, no… to jsou oni… jsou úžasní.

Josh: Jsem zpocený, pravděpodobně nevoním moc dobře ale pořád dobře vypadám že jo? Uh… jenom jsem vstával brzo.

Hayley: Um tohle je místo, kde naší přátelé budou prostě sedět během hracích scén. Oni vlastně nebudou dělat nic… jenom si povídají a setkávají se… uvidíte je na pozadí. Promiňte že chraptím, asi mi nerozumíte. Právě teď jsme v Nashville… našem domovském městě… je to pěkně úžasné.

Jeremy
: I´m Tired… (jsem unavený) :D

Josh: Ok… právě jsme venku… děláme setkávací scény. Chystáme se zatáhnout Dr. Dre, Snoop doga… proste všichni se jen setkávají, zpívají písničku. To víte... protože my takhle válíme… tohle je jak válíme.

Hayley: Zatím bylo na videu nejvíce odpočinkové atmosféry ze všech scén které jsme měli a… um.. myslím si že to je kvůli rodině a přátelům.

Marcus Siega: Nechtěl jsem aby to bylo jako veliký rockový video. Otočilo se to místo čelení kamerám a tvrdému rockování na bytí více jako přátelé, kteří chtějí hrát, to je to co opravdu jsou, a* charakterizujte je jako jednotlivce* (nevím přesně)

Hayley:
ok... nechme to video které jste právě zkusili… doufáme že jste si ho užili… my jo, užili jsme si to hodně. Takže… uvidíme se pak, čau.

Paramore - Cocky Basketball

18. dubna 2010 v 17:42 | Kate |  Videa
Tohle prostě musíte vidět! Myslíte si, že umíte hrát basketball? Pokud ano, tak určitě zkoukněte toto video! Ve videu vidíte, jak hrajou basketball kluci ze skupiny Paramore (všichni kromě Joshe). Samozřejmě je jasný, že to jsou střihy, ale i tak...bezvadný! :)
Jo a ten v 1:33 je myslím Brandon Chesbro (režíroval klip The Only Exception). :)

No Doubt Tour fan meet & greet in Concord (21.7. 2009)

18. dubna 2010 v 16:44 | Kate |  Events 2009
Dodávám fotky z července roku 2009, kde nějaká fanynka měla to štěstí a vyfotila se skupinou Paramore na No Doubt Tour. Jak já té fanynce závidím...taky bych chtěla mít fotku, na které jsem po boku s Paramore a nebo s Hayley... :(

Počet fotek: 3

free image host free image host free image host

Crush Crush Crush Live (27.9. 2009)

18. dubna 2010 v 13:57 | Kate |  Videa
Přidávám video s písní Crushcrushcrush. Podle mě je tu na Hayley slyšet, že už má vyčerpaný hlas a nezní to tak hladce a příjemně jako jindy. Je to ze stejné akce, jako jsem sem dávala video na song Where The Lines Overlap (ZDE)...
No koukněte sami...


Blogové úpravy!

18. dubna 2010 v 11:00 | Kate |  Blog
paramore-team.blog.cz
Zdravím!
Tak jak jste si mohli všimnout, právě probíhají menší úpravy na blogu. Stále více se snažíme dodávat starší články, abychom se co nejdřív mohli vrhnout na novinky! :)
Taky jsem před chvilkou doupravila menu - no mrkněte sami a zkritizujte.
Časem (pokud se nám zvedne návštěvnost) tu začnou soutěže a ankety, tak se těště. :)
Toť zatím vše...
Kate